Sužeistą šunelį šalikelėje pamačiusi sužadėtinių pora nepaliko jo likimo valiai

 Sužeistą šunelį šalikelėje pamačiusi sužadėtinių pora nepaliko jo likimo valiai

Sužadėtiniai Ieva ir Mantas netoli namų, esančių Dotnuvos miestelio Volučių gatvėje, rado sužeistą šuniuką./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pagalba mažesniam ir silpnesniam nuo seno yra gero žmogaus bruožas. Sveiki žmonės gali savimi pasirūpinti, bet su mumis ar šalia mūsų gyvenantys gyvūnai – ne visuomet. Tačiau vieną vakarą Kėdainių rajone įvykusi istorija liudija, kad gerų žmonių aplink gyvena labai daug – sužadėtinių pora nepaliko likimo valiai šalikelėje rasto mažo šunelio.

Rado netoli namų

Sužadėtiniai Ieva ir Mantas netoli namų, esančių Dotnuvos miestelio Volučių gatvėje, rado sužeistą šuniuką. Apie jį jiems pranešė kaimynas.

Jauni žmonės nepraėjo ir nepaliko šunelio gulėti šalikelėje, jie skambino visais įmanomais varpais – visoms organizacijoms. Jų žinutė pasiekė ir „Rinkos aikštės“ žurnalistą.

„Skambinau į „Pifą“, „Nuarą“, bet jie dirba iki 18 val. Gal žinot, kas galėtų atvažiuoti paimti? Paskelbėme žinią bendruomenės puslapyje. Pažadėjo atvykti paimti VšĮ „Penkta koja“, – dėstė geraširdė Ieva.

Kėdainių rajone įvykusi istorija liudija, kad gerų žmonių aplink gyvena labai daug – sužadėtinių pora nepaliko likimo valiai šalikelėje rasto mažo šunelio.

Aut. past.

Atsirado šeimininkas

„Penktos kojos“ gyvūnų globėjai jau vyko į įvykio vietą, kai atskriejo žinia, jog atsirado šunelio šeimininkai.

„Pasirodo, ne taip toli nuo mūsų gyvena. Ryte šunelis iš jų pabėgo, ir, manom, yra partrenktas automobilio, nes atrodė sužeistas. Jis senas, beveik nebemato.

Manom, jog jį galėjo partrenkti mašina, nes lyg šlubavo. Ir kai šeimininkai bandė paimti, urzgė labai. Svarbu, viskas gerai ir atsirado šeimininkai. Nesijaučiame mes jokie didvyriai, atlikome pilietinę pareigą ir tiek“, – kuklinosi Ieva.

Pagalba yra

Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad Kėdainių mieste ir rajone bešeimininkių ir neprižiūrimų gyvūnų gaudymo, paėmimo paslaugas vykdo UAB „Nuaras“. Kontaktiniai duomenys: Jurgita Miliauskienė , tel.: (8 37) 322 333, 8 655 70 058 el. p. nuaras@animal.lt.

Pranešimus apie gyvūnų gerovės ir sveikatingumo pažeidimus priima ir konsultacijas apie gyvūnų gerovės ir apsaugos reikalavimus teikia Kėdainių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Kėdainių savivaldybės gyventojai, norintys pranešti apie netinkamą ar žiaurų elgesį su gyvūnais gali kreiptis į Kėdainių valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (8 347 53 804, kedainiur@vet.lt, Tubių k., LT-57331 Kėdainių rajonas) arba visą parą veikiančia nemokama telefono linija 8 800 40 403.

Pranešimus apie žiaurų elgesį su gyvūnais priima Kėdainių rajono policijos komisariatas (anoniminis policijos pasitikėjimo telefonas 8 347 53 342, A. Mickevičiaus g. 23, Kėdainiai).

3 Komentarai

  • Pagarba tokiems žmonėms.

  • O kiek nesugaudo Pifas benamių katinų kurie laksto visomis Kėdainių gatvėmis ir platina ligas ar jie tikrai visi suskiepyti nuo ligų?

  • Senas ir ligotas šuo bėga iš savo namų, iš savo komforto zonos? Išbėgti sugeba, o grįžti nesugeba.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video