Susidūrus su gyvūnu apgadintas lengvasis automobilis

 Susidūrus su gyvūnu apgadintas lengvasis automobilis

Kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai automobilis BMW susidūrė su laukiniu gyvūnu. Nelaimė įvyko Josvainių seniūnijos ribose, ties Bajėnų I kaimu. Įvykio vietoje prireikė ugniagesių pagalbos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ankstų sekmadienio rytą Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu lengvasis automobilis susidūrė su stambiu laukiniu gyvūnu. Automobilis apgadintas, laimei, žmonių aukų išvengta. Pareigūnai perspėja – šiuo metu gyvūnai aktyviai migruoja, tad vairuotojai turi būti itin atsargūs.

Nelaimė įvyko Josvainių seniūnijos ribose

Kauno apskrities policija „Rinkos aikštę“ informavo, jog pranešimas apie nelaimę Bendrajame pagalbos centre gautas 03 val. 51 min. Pranešta, kad kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai automobilis BMW susidūrė su laukiniu gyvūnu. Nelaimė įvyko Josvainių seniūnijos ribose, ties Bajėnų I kaimu.

Transporto priemonė stipriai apgadinta

Į įvykio vietą atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad automobilį vairavo 24 metų vyras. Mašina po susidūrimo buvo apgadinta, kelyje buvo pažirę duženos, išbėgę techniniai skysčiai, tad pareigūnai kreipėsi į ugniagesius ir pranešė, kad reikia sutvarkyti kelio dangą.

Atvykus ugniagesiams Bajėnų I kaimo Cinkiškių gatvėje stovėjo apgadintas lengvasis automobilis BMW. Ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorių ir sutvarkė kelio dangą.

Į įvykio vietą atvykus pareigūnams paaiškėjo, jog automobilį vairavo 24 metų vyras. Mašina po susidūrimo buvo apgadinta, kelyje buvo pažirę duženos, išbėgę techniniai skysčiai, tad pareigūnai kreipėsi į ugniagesius ir pranešė, kad reikia sutvarkyti kelio dangą.

Aut. past.

Pareigūnai primena

Kauno apskrities policiją primena, kad užmiesčio keliuose, vietovėse, kur kelias kerta miškus ir laukus, kyla rizika susidurti su briedžiais, stirnomis bei kitais gyvūnais. Skaudžiausios nelaimės dažniausiai įvyksta tamsiuoju paros metu, todėl vietovėse, paženklintose kelio ženklais „Laukiniai gyvūnai“, būtina sulėtinti greitį, kad, atsiradus kliūčiai, vairuotojas bet kuriuo momentu galėtų tinkamai reaguoti, suvaldyti automobilį, prireikus – sustoti.

Svarbu stebėti kelkraščius

Pasak pareigūnų, svarbu stebėti kelkraščius – dažniausiai gyvūnai į važiuojamąją kelio dalį įbėga būtent nuo gausiai krūmais ar medžiais apaugusio kelio krašto. Pastebėjus kelkraštyje stovintį gyvūną, važiuoti pro jį reikia itin atsargiai ir lėtai. Negalima mirksėti žibintų šviesomis ar naudoti garsinio signalo – apakinto ir išgąsdinto gyvūno elgesys gali būti labai pavojingas ir nenuspėjamas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video