Sulaikyti vieną garažą apvogę ir į kitus įsibrauti ketinę vagys

 Sulaikyti vieną garažą apvogę ir į kitus įsibrauti ketinę vagys

Nukentėjusysis atvykusiems pareigūnams teigė patyręs 1 800–2 300 materialinę žalą./Nukentėjusiojo nuotr.

Ramų ir nuošalų Kėdainių miesto dviaukščių daugiabučių namų kvartalėlį Babėnuose sukrėtė įžūli vagystė – į čia pat, prie daugiabučių, esančius garažus naktį brovėsi vagys. Į vieną jiems pavyko patekti ir susirinkti ten rastus daiktus, bet kelionė su vogtais daiktais vagims baigėsi nesėkmingai – juos sulaikė policija. Beje, kai policija sulaikė vagis, savininkas dar nieko nežinojo apie įvykdytą vagystę.

Pamatė vaikai

„Rinkos aikštei“ pavyko pakalbinti ir nuo vagių nukentėjusį 43-ejų metų kėdainietį. Visai šalia Babėnų šilo su šeima gyvenantis vyras pasakojo, kad vagystę pastebėjo ryte, prašvitus.

„Gyvename M. Daukšos gatvėje, o garažai stovi šalia mūsų namų, jie yra visai šalia miško.

Mes naktį nieko įtartino negirdėjome, o ryte į kiemą išėję vaikai pamatė po kelią išmėtytus mano darbo įrankius.

Atėjus prie garažo buvo matyti, kad pakabinama spyna išsukta su varžtu.

Garaže viskas sujaukta buvo. Į mašiną lįsta, nes ją laikiau nerakintą. Taip pat buvo matyti, kad ir į kaimynės garažą buvo bandyta įsibrauti, bet nepavyko“, – pasakojo nukentėjusysis.

Pakabinama spyna išsukta su varžtu.

Kreipėsi į policiją  

Apie 9 valandą ryto nukentėjusysis kreipėsi į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė apie vagystę. Vyras sakė, kad iš jam priklausančio garažo, sulaužius pakabinamą spyną, pavogti įvairūs įrankiai. Nukentėjusysis atvykusiems pareigūnams teigė patyręs 1 800–2 300 eurų materialinę žalą.

Kėdainiškis nė neįtarė, kad nors jis vagystę pastebėjo tik ryte, įtariamieji jau buvo sulaikyti. 

Sulaikytiems vyrams pareikšti įtarimai įvykdžius vagystę įsibraunant į patalpą. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. 

Aut. past.

Sulaikė patruliuodami

Nusikaltėliai patruliuojantiems Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo po 3-ios valandos nakties. Pareigūnai patikrinimui du vyrus sustabdė, nes šie pasirodė įtartini. 22-ejų ir 31-erių metų gerai policijai žinomi vyrai su savimi turėjo pavogtus daiktus.

Sulaikytiems vyrams pareikšti įtarimai įvykdžius vagystę įsibraunant į patalpą. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. 
Nukentėjusysis teigia, kad pavogtų daiktų dar neatgavo, nes tai yra įkalčiai byloje, tačiau vyras dėkoja policijos pareigūnams už išaiškintą vagystę. 

Beje, Kėdainių mieste pastaraisiais mėnesiais buvo apvogtas ne vienas garažas ir sandėliukas. Bus aiškinamasi, ar tai nėra tų pačių vagių darbas.

5 Komentarai

  • Nakti sulaiko itartinus.Jei nešė,ar su karučiaus vežė,tai gal ir itartina?Labsi kristai rašoma(ne apie šiiviki)-itartina automobilipastebėjo,tai taip išeina,kad jie ir“uosle“turi,kaip ciuckos.Kad sulaikė,tai malačiai,bet bausmės,tai arba,arba,arba nieko(ni…uja).

  • kas ce vage

  • bet ,žėk,ar neprapuls milicijoje tie daiktai.Man taip buvo anais laikais,kai vagį pats sulaikiau ir atidaviau milicijai.O tie mano daiktus,aha,įkalčius tsakant,paėmė ir pradangino.

    • Matomai tas ryžas dirbo, todėl jiji ir išmetė už tokius darbelius iš kriminalystų.

  • Gedys ozys

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video