Sporto salę įrengęs pelėdnagiškis pretenduoja į įkvepiantį apdovanojimą

 Sporto salę įrengęs pelėdnagiškis pretenduoja į įkvepiantį apdovanojimą

Tarptautinių lietuvių profesionalų tinklas „Global Lithuanian Leaders“ kviečia jus išrinkti šiais metais labiausiai prie pokyčių regionuose prisidėjusį iš užsienio sugrįžusį lietuvį. Nugalėtojas bus apdovanotas Globalios Lietuvos Apdovanojimuose 2019. Kėdainiečiai kviečiami ypač aktyviai balsuoti, kadangi pretendentų gretose – iš Norvegijos į Pelėdnagius grįžęs ir čia sporto salę seniūnijos pastato nenaudojamose patalpose įrengęs Nerijus Jakubauskas. 

Apdovanojimą „Sugrįžimas pokyčiams regionuose“ teiks Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, o dėl apdovanojimo varžosi 5 į skirtingus šalies regionus sugrįžę lietuviai, savo idėjomis skatinantys vietinius gyventojus tobulėti, pasitelkti kūrybiškumą ir išnaudoti naujausias technologijas.

Kraštietis N. Jakubauskas vertinamas už įkvėptą ir paskatintą tobulėti kaimo jaunimą. 

„Po dešimtmečio emigranto gyvenimo N. Jakubauskas 2018 m. grįžo į Pelėdnagių kaimą, Kėdainių rajone. Jis ėmėsi teikti automobilių serviso paslaugas Kėdainių rajone, o laisvu metu ėmė aktyviai veikti Pelėdnagiuose: tapo seniūnaičiu ir įkūrė sporto salę seniūnijos pastato nenaudojamose patalpose. Pirmadienio–penktadienio vakarais pilnu tempu veikiančiame nedideliame Pelėdnagių sporto klube lankosi kone dvi dešimtys sportininkų, juos pats neatlygintinai treniruoja N. Jakubauskas, tuo pačiu skatindamas jų norą tobulėti“, – štai taip apibūdinamas vienas iš pretendentų į „Globalios Lietuvos Apdovanojimų 2019“ laureatus. 

Atiduoti savo balsą už pretendentus galite čia: Globalios Lietuvos apdovanojimai 2019 

Daugiau apie kraštietį N. Jakubauską kviečiame skaityti šioje „Rinkos aikštės“ publikacijoje: Jaunimo traukos centru tapo pelėdnagiškio įrengta sporto salė

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video