Specialiosios tarnybos išgelbėjo nuo tilto ketinusį nušokti vyrą (FOTOGALERIJA)

 Specialiosios tarnybos išgelbėjo nuo tilto ketinusį nušokti vyrą (FOTOGALERIJA)

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai. Jie vyrą sučiupo ir sulaikė. Jis buvo nuvestas į policijos automobilį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio vakarą ant vieno Kėdainių mieste esančio tilto vyko tikra drama. Neatlaikęs gyvenimo sunkumų pusamžis vyras ketino nušokti nuo tilto. Jį išgelbėjo operatyviai į įvykio vietą atskubėjusios Kėdainių specialiosios tarnybos.

17 val. 39 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė nerimastingas skambutis. Telefonu 112 paskambinęs vyras paaiškino, kad šiuo metu jis yra Kėdainiuose, Josvainių gatvėje, ant „Vaivorykštės“ pėsčiųjų tilto, ir nori nušokti.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo pasiųsti visi arčiausiai budėję policijos pareigūnų ekipažai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius bei visureigis su valtimi ir specialia gelbėjimo įranga.

Pastaruoju metu vis daugiau asmenų kreipiasi į pagalbos į medikus, žmonėms vis sunkiau susitvarkyti su savo psichologine ir emocine būkle.

Aut. past.

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai. Jie vyrą sučiupo ir sulaikė. Jis buvo nuvestas į policijos automobilį. Vyriškis atrodė neblaivus.

Netrukus įvykio vietoje pasirodė ir ugniagesiai bei medikai. Medikai apžiūrėjo vyrą. Pareigūnai jį išsivežė.

Pranešama, kad jam buvo suteikta medicininė ir socialinė pagalba.

1 Komentaras

  • tegul šoka- mažiau debilų liks.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video