Senolė paskelbė karą elektrikams: ardo naujas elektros skydines

 Senolė paskelbė karą elektrikams: ardo naujas elektros skydines

Atokiame bei miškų apsuptame Dotnuvos seniūnijos Naujųjų Lažų kaime – sujudimas. Čia vyksta elektros tinklų atnaujinimo darbai. Kaime atnaujinami elektros laidai, skydinės, transformatorinė  daugelį gyventojų džiugina, o štai vieną senolę visa tai be galo pykdo. Ji varo lauk elektrikus iš savo kiemo, o šiems pastačius naują elektros skydinę ant stulpo – naktį ją išardo ir sudeda viską šalikelėje. Tokiu senolės elgesiu skundžiasi ne tik elektrikai, bet ir eiliniai kaimo gyventojai.

Skelbia karą naujovėms?

„Naujuosiuose Lažuose tiesiamas vadinamasis oro kabelis. Tai yra moderniau nei kad buvę penki laidai. Dabar viskas viename. Gyventojams tai užtikrins nepertraukiamą, pastovų bei tolygų elektros tiekimą. Mažiau elektros tiekimo sutrikimų bus. Šis laidas ir vėjo nebijo, ne taip kaip anksčiau – galėdavo susipinti. Taip pat ir naują pastotę pastatėm. Gyventojams ant stulpų statome elektros skydines. Žodžiu, jiems nuo to bus tik geriau. Visi patenkinti, išskyrus vieną moteriškę, kuri mums paskelbė karą“, – per poilsio minutėlę pasakojo įmonės „Indastrus“, vykdančios minėtus darbus, darbuotojai.Naujuosiuose Lažuose vykdomi elektros tinklų modernizavimo darbai pykdo už šių durų gyvenančią senolę. / KKTV stop kadras

Ardo skydinę

Prie senolės namų stovinčioje atramoje (ant elektros stulpo – aut. past.) elektrikai sumontavo naują elektros skydinę, tačiau pasak jų, kitą dieną jos ten jau nebuvo. Senolė atsuko varžtus iš išardė dalį konstrukcijų. Elektrikai jas rado sudėtas šalia kelio. Tada jie vėl sumontavo, o senolė ir vėl išardė. Pasak darbuotojų, senolė aiškino, kad jai „jokių čia dėžučių nereikia“. Ji dar bandys – kreipsis į įgaliotinį“.

„Mūsų žiniomis, pas ją turi atvykti policija. Ji pati kreipėsi. Mes patys nesuprantame, dėl ko. Su tokiais atvejais tikrai susiduriame labai retai“, – galvas kraipė elektrikai.  

Kaimynai tokio elgesio nesupranta

„Mes nesuprantam, kodėl ji taip elgiasi. Ji buvo išardžiusi tą dėžutę ir padėjusi ant kelio. Mes tą žinome. Ji beveik su niekuo nebendrauja. Velnias žino, kodėl ji nenori tos naujos elektros dėžutės ir ką ji galvoja“, – pasakojo artimiausia senolės kaimynė vardu Giedrė.

Pas Giedrę besisvečiuojantis bičiulis nevyniojo žodžių į vatą: „Per vieną gyventoją turi kentėti visas kaimas. Tai ką ji žiemą bus be elektros? Juk baisu.“

Senolė bijo dėl pinigųSenolės kaimynė Giedrė teigia, kad ji niekam neatveria durų ir pripažįsta, jog ji tikrai trukdo elektrikų darbui. / KKTV stop kadras

Pakalbinome ir senolę, kuri, švelniai tariant, elgiasi keistai, o ši atrėžė, kad pas ją elektros laidai geri ir nereikia čia jokių naujovių.

„Pas mane elektra yra. Ji veikia gerai. Tik anksčiau truputį neveikė. Kam man ta nauja dėžutė? Ką, aš už ją turėsiu tūkstantį eurų mokėti? Tikrai ne. Man gerai taip, kaip buvo iki šiol. Aš neturiu pinigų naujai dėžutei, gaunu labai nedaug pensijos“, – pro mažą durų plyšelį „Rinkos aikštei“ aiškino naujovėms besipriešinanti senolė.

Elektrikams paaiškinus, kad žmonėms už dėžutes nereiks mokėti, moteris kiek atlyžta ir sako, kad tegul daro tie elektrikai ką tik nori… Tiesa, ji neigia, kad ardydavo elektros dėžutes: „Nei aš lindau, nei aš lįsiu prie tų dėžučių, tegul daro jie, ką nori, man tas pats. Eikit lauk iš mano kiemo.“

Panašu, kad šioje istorijoje tiek senolei, tiek elektrikams prireiks daugybės kantrybės…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video