Senjorai sukvietė pabūti kartu

 Senjorai sukvietė pabūti kartu

Kėdainių rajono bendrijos pirmininkas Kęstutis Nekrošius ir suaugusiųjų švietimo skyriaus vedėja Jūratė Vaitonienė pažymėjo, kad diena prabėgo labai turiningai ir prasmingai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kėdainių rajono bendrija sukvietė bičiulius, kolegas, svečius į buvusią Kėdainių M. Daukšos mokyklą, kurioje vyko bendrystės popietė. Senjorai klausėsi koncerto, vaišinosi įvairiausiais pačių gamintais patiekalais, suko galvas protmūšyje, vakarojo. Bendrystės vakarai visuomet rengiami prieš didžiąsias metų šventes. Juose aptariami praėję metai, kalbama apie ateities planus.

Subūrė draugus

„Iki Kalėdų liko mažiau nei mėnuo, tad nusprendėme susieiti, pabūti kartu, apžvelgti nuveiktus darbus.

Šiandien atvyko svečiai iš Vilniaus, Pasvalio, Ukmergės ir kitų miestų.

Visas renginys prasidėjo edukacine veikla, nes mes dalyvaujame suaugusiųjų mokymo savaitėje. Vėliau vyko protų mūšis. Klausimai buvo susiję su etnologija.

Kėdainių „Bočiai“ gyvena aktyvų ir turiningą gyvenimą: dalyvauja projektuose, daug keliauja, šoka, dainuoja, sportuoja, domisi sveiku gyvenimo būdu./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Mūsų gaspadinės visus vaišino savo gamintais patiekalais. Komisija vertino tuos patiekalus. Beje, moterų ruoštą maistą vertino ne kas kitas, o vyrai.

Po to pasirodė net penki muzikiniai kolektyvai. Kaip visada buvo ir šokiai, dainos.

Mūsų amžiuje svarbiausia – bendrystė. To ir siekiame“, – kalbėjo Kėdainių rajono „Bočių“ pirmininkas Kęstutis Nekrošius.

Veiklos netrūksta

Pensininkų sąjungos bendrija Kėdainių „Bočiai“ gyvena aktyvų ir turiningą gyvenimą: dalyvauja projektuose, daug keliauja, šoka, dainuoja, sportuoja, domisi sveiku gyvenimo būdu.

„Senjorų noras būti kartu ir dirbti krašto žmonių labui išsipildo su kaupu. Mūsų nariai aktyvūs ir mieste bei rajone, mes keliaujame po visą Lietuvą, bendraujame su kitų rajonų „Bočiais“. Kartu švenčiame šventes. Daug skaitome, dainuojame, sportuojame. Gyvename aktyviai, džiaugiamės gyvenimu bei kviečiame prie mūsų prisijungti ir kitus senjorus“, – kvietė Kėdainių „Bočių“ vadovas.

Šis renginys yra Trečiojo amžiaus universiteto ir Kėdainių „Bočių“ bei Suaugusiųjų mokymo centro bendradarbiavimo rezultatas.

Aut. past.

Integravosi į programą

Senjorų šventė yra vienas iš suaugusiųjų mokymosi savaitės programos „Mokymosi tinklai“ renginių.

„Šis renginys yra Trečiojo amžiaus universiteto ir Kėdainių „Bočių“ bei Suaugusiųjų mokymo centro bendradarbiavimo rezultatas.

Senjorai aktyviai sportuoja, lanko kūrybines dirbtuves, išreiškia savo idėjas, mokosi ir kuria“, – apibendrino Jūratė Vaitonienė, suaugusiųjų švietimo skyriaus vedėja.

4 Komentarai

  • O kaip eiliniam pensininkui sužinoti apie pensininkams skirtus renginius? Reikia įsirašyti į bendriją? Okur jos ofisas – katram šventoriuj? Humanoj? Maximoj? turguj? Rinkos aikštė parašė po viskam.

    • reikia domėtis , Kėdainuose yra daug VEIKLOS SENJORAMS; Kėdainiu TAU , senasis Kėdainiu universitetas, bočiai, senjoru klubas, branda, pagyvenusiu žmonių asociacija, prašau lankyti kas nori tas randa

  • ausį iš nevilties nusiplėšiau.

  • Kai kurie senjorai palikti likimo valiai .Nueini i savivaldtbe soc .skyriu ,tai i tave paziuri ,kaip i nusikalteli .O apie renginius tai nieko nezinai ,nes negali vaikscioti normaliai.Tenka laukti kol ateis paskutinioji ir tiek .Pries kelis metus buvo jubiliejus vestuviu 50 metu .Ir ka net atvirutes neatsiunte .Tiesiog paskambinau is nevilties i santuokos skyriu ,tai ponia atsake ,mes visu nesuziuresim .Turbut Kedainiuose yra tukstanciai jubiliatu ,nespeja suziureti,Atsiprasau uz klaidas nelabai ikertu kompiutero rasybos,

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video