Senamiesčio gatvėmis pūškavo traukinukas (VIDEO)

Kėdainiečiams ir miesto svečiams šeštadienį ir sekmadienį ir vėl buvo suteikta galimybė pasimėgauti neįprasta pramoga. Džeimso Vato garvežio motyvais sukurtas traukinukas pūškavo Kėdainių senamiesčio gatvėmis. Traukinuke keleivių nestigo visą dieną, o pramoga mažiesiems kėdainiečiams buvo visiškai nemokama.

Traukinukas Kėdainių senamiesčio gatvėmis riedėjo dvi dienas, tad juo pakeliauti galėjo visi norintys. Traukinukas pūškavo nuo 15 iki 20 valandos. Keleivius surinkęs Didžiosios Rinkos aikštėje, jis važiavo Didžiąja gatve ir vėl sugrįždavo į aikštę. Dėl traukinuko maršruto laikinaisiais ženklais buvo apribotas automobilių eismas Senąja gatve.

Visiems čia užteko vietos: keliavo tiek didesni, tiek mažesni kraštiečiai, kurie neslėpė džiaugsmo, kad Kėdainiuose veikia tokia nemokama pramoga.

Džeimso Vato garvežio motyvais sukurtas traukinukas yra rankų darbo, pagamintas Kanadoje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video