Savaitgalį apgadinta stotelė ir skelbimų lenta

 Savaitgalį apgadinta stotelė ir skelbimų lenta

Kaip ir kada tiksliai išdaužtas J. Basanavičiaus gatvėje ties Janinos Monkutės-Marks muziejumi esančios autobusų laukimo stotelės-paviljono skydas – kol kas nežinoma./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienis nenumatytais darbais prasidėjo Kėdainių miesto seniūnijai bei vienai Pašilių kaimo sodininkų bendrijai. Seniūnija turėjo tvarkyti išmuštą ir sulaužytą plastikinį stotelės skydą, o sodininkų bendrija – apgadintą skelbimų lentą.

Kaip ir kada išdaužtas J. Basanavičiaus gatvėje, ties Janinos Monkutės-Marks muziejumi esančios autobusų laukimo stotelės-paviljono skydas – kol kas nežinoma.

Atsirado kėdainiečių, kurie teigė, jog šeštadienį plastikinis skydas dar buvo sveikas, o sekmadienį ryte – išstumtas, sulaužytas perpus. Ar įvyko nelaimingas atsitikimas, ar kažkas tyčia išdaužė konstrukciją, tokios informacijos kol kas nėra.

Stotelės konstrukcijos remontu pasirūpins Kėdainių miesto seniūnija.

Pirmadienis nenumatytais darbais prasidėjo Kėdainių miesto seniūnijai bei vienai Pašilių kaimo sodininkų bendrijai.

Aut. past.

O vienai Pašilių kaimo sodininkų bendrijai teks remontuoti skelbimų lentą. Ją šeštadienio vakarą  apgadino neblaivus vairuotojas.

Policijos duomenimis, avarija įvyko 18 val. 55 min. 24-erių metų vyro vairuojamas lengvasis automobilis „Audi“ Pašilių kaime nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į skelbimų lentą. Vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,16 promilės.

Jaunuolio vairuotas automobilis išgabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę. Vairuotojui iškelta baudžiamoji byla.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video