Šalikelėje vilkikas stovėjo visą mėnesį, kol trūko bakas ir išsiliejo degalai (FOTOGALERIJA)

 Šalikelėje vilkikas stovėjo visą mėnesį, kol trūko bakas ir išsiliejo degalai  (FOTOGALERIJA)

Kuro buvo pritekėję ne tik ant gatvės, šis buvo nubėgęs net ir ant pėsčiųjų tako. Buvo matyti, kad kuro bakas yra trūkęs./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienio popietę specialiosios tarnybos skubėjo į Kėdainių miesto Pramonės rajoną – buvo gautas pranešimas apie iš vilkiko kuro bako bėgančius degalus. Ir nors situacija buvo išspręsta labai greitai, tačiau aiškėja, kad sugedęs vilkikas šioje vietoje stovėjo apie mėnesį laiko, kol kantrybė trūko aplinkinių įstaigų darbuotojams.

Ugniagesiai problemą išsprendė

13 val. 08 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad ties Kėdainių miesto Pramonės gatvės 8-uoju numeriu pažymėtu pastatu šalikelėje paliktas vilkikas, iš kurio akivaizdžiai teka techniniai skysčiai. Pranešėjas informavo, kad aplinkinių įstaigų darbuotojai jau apie mėnesį laiko skundžiasi likimo valiai paliktu vilkiku.

Informacija apie įvykį perduota Kėdainių priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, policijos pareigūnams ir aplinkosaugininkams.

Atvykę pareigūnai pamatė, kad iš tiesų iš vilkiko MAN kuro bako varva dyzelinas. Degalų buvo pritekėję ne tik ant gatvės, šis buvo nubėgęs net ir ant pėsčiųjų tako.

Į įvykio vietą atskubėję pareigūnai atliko žvalgybą. Paaiškėjo, kad iš vilkiko MAN kuro bako varva degalai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Buvo matyti, kad kuro bakas yra trūkęs.

Ugniagesiai degalų tekėjimą sustabdė. Kelio ir šaligatvio danga buvo pabarstyta sorbertu, teršalai neutralizuoti naftos produktų skaidytoju.

Net ir vilkiko kabina buvo atrakinta

Pasitvirtino informacija, kad Pramonės gatvėje vilkikas su puspriekabe stovi paliktas apie mėnesį laiko. Netgi vilkiko kabinos durys buvo atrakintos.

Vietinių įmonių darbuotojai stebėjosi, kaip vilkikas nesudomino degalų vagių. Juos taip pat stebino toks vilkiko savininko elgesys.

Aut. past.

Vietinių įmonių darbuotojai stebėjosi, kaip vilkikas nesudomino degalų vagių. Juos taip pat stebino toks vilkiko savininko elgesys.

Policijos pareigūnai nustatė vilkiko savininką – juridinį asmenį. Buvo iškviestas bendrovės vadovas. Jis įpareigotas savo sugedusią techniką tinkamai išsivežti. Jis tai padarė dar tą pačią dieną.

Įvykį tiria ne tik policijos pareigūnai, bet aplinkosaugininkai.

1 Komentaras

  • Per mėnesį laiko trūko kas-įstaigos darbuotojų kantrybė , aliuminis bakas(?) ar kuro šlangas? Ir ne sorbentu,o sorbertu ar šubertu lokalizuota kuro išsiliejiimo vieta?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video