Rūkas padarė savo: taksi partrenkė dviratininką (su fotogalerija)

 Rūkas padarė savo: taksi partrenkė dviratininką (su fotogalerija)

Pirmadienio rytas paženklintas nelaime. Apie 8.00 val. Kėdainių miesto J. Basanavičiaus g., ties posūkiu į Autobusų stotį, taksi automobilį vairavusi moteris partrenkė dviratininką.

Dviratininkas sukniubo kelio viduryje, jo dviratis sumaitotas. Pirminiais duomenimis, dviratininkas vyko į miesto pusę pagrindiniu keliu, kai iš šalutinio kelio išvažiavęs, į Josvainių pusę sukęs taksi automobilis rėžėsi į dviratininką.

Į įvykio vietą skubiai atvyko policijos pareigūnai bei greitosios pagalbos medikai. Jie vyriškiui uždėjo rankos, kojos ir kaklo įtvarus. 62 metų dviratininkas skundėsi skausmais širdies plote. Medikai jį nedelsiant pristatė į Kėdainių ligoninės priėmimo skyrių.

Pirminiais duomenimis, tiek dviratininkas, tiek taksi vairavusi moteris buvo blaivūs. Avarija galimai įvyko dėl stipraus rūko ir prasto matomumo.

Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai. Vyriškiui ligoninėje atliekami tyrimai.

Plačiau apie nelaimės aplinkybes – rytojaus „Rinkos aikštėje“ bei šiandien 20.00 val. per Kėdainių krašto televiziją!

[#gallery=478#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video