Respublikiniame konkurse užėmė trečią vietą 

 Respublikiniame konkurse užėmė trečią vietą 

Josvainių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis ,,Sonata“ respublikiniame vokalinių ansamblių konkurse „Kur aukštas klevas 2022“ užėmė trečią vietą/ Asmeninio archyvo nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Josvainių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis ,,Sonata“ respublikiniame vokalinių ansamblių konkurse „Kur aukštas klevas 2022“ Linkuvoje, Pakruojo rajone, užėmė trečią vietą.

Seserys, kartu švenčiančios gyvenimą

Kolektyvo „Sonata“ vadovė Aušra Rinkevičienė džiaugiasi ir didžiuojasi ansambliečių įvertinimu.

„Noriu padėkoti visoms ansamblio ,,Sonata“ moterims už pasišventimą dainai ir bendrystei.

Prieš dvejus metus pradėjusi dirbti su kolektyvu, supratau, kad tai labai darni ir pozityvi bendruomenė – ansamblietės drauge dainuoja jau 25 metus.

Kartais net susimąstau, kas šioms moterims svarbiau: moteriškas bendravimas, pasibuvimas, dalijimasis gyvenimiška patirtimi, džiaugsmais, rūpesčiais ar muzikavimas, dainavimas?

Visos kolektyvo narės kaip seserys, kartu švenčiančios gyvenimą.

Taip pat nuoširdžiai dėkoju Josvainių kultūros centro direktorei Renatai Kalvaitei už globą, palaikymą ir paskatinimą dalyvauti konkurse, o taip pat ir visiems josvainiečiams, kurie visada šiltai, džiugiai ir gausiais aplodismentais sutinka ir palydi mūsų pasirodymus“, – džiaugsmu dalijasi A. Rinkevičienė.

Atliko naujas dainas

Ansamblis „Sonata“ konkurse atliko pačias naujausias savo dainas. Iš viso toje pačioje kategorijoje pasirodė net 28 kolektyvai.

A. Rinkevičienė neslepia, jog į šį konkursą važiavo kaip į šventę ir apie panašų laimėjimą tikrai negalvojo.

„Kolektyvui vadovauju tik antrus metus ir pradėjau darbuotis ne pačiu palankiausiu metu, vos po mėnesio prasidėjo pandemija.

Nuotolinio darbo rezultatai buvo labai menki, tad pasiruošti konkursui buvo iššūkis. Neabejojau moterų galimybėmis, tiesiog buvo mažai laiko didesniam susidainavimui, o ir konkurso sąlygos diktavo sudėtingesnio repertuaro pasirinkimą, todėl konkurse atlikome naujai išmoktas dainas.

Tačiau mūsų bendras darbas, įdėtos pastangos padėjo pasiekti puikių rezultatų, kas tiek mane, tiek ir ansamblietes labai nudžiugino“, – sako A. Rinkevičienė.

Rungėsi ir kiti kėdainiečiai

Įnirtingoje kovoje dėl geriausio vokalinio ansamblio vardo respublikiniame vokalinių ansamblių konkurse „Kur aukštas klevas 2022“ tarp 56 kolektyvų iš visos Lietuvos taip pat rungėsi ir Šėtos kultūros centro vokalinis instrumentinis ansamblis „Vingiorykštė“ bei Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus mišrus vokalinis instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video