Rasta dar rugsėjį pavogta kanojinė valtis

 Rasta dar rugsėjį pavogta kanojinė valtis

Penktadienio popietę Kėdainių rajone rasta dar rugsėjo mėnesį Kėdainiuose pavogta kraštiečio Kazimiero Preikšos pagaminta kanojinė valtis. Valtis rasta Vilainiuose, o prieš vagystę ji buvo prirakinta prie Nevėžio krantinės, šalia vytinės „Vėtra“.

Informavo liudininkai

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus informacija apie Vilainių kaime Nevėžio upėje rastą kanojinę valtį pasiekė penktadienio popietę.

Pareigūnai atvyko į įvykio vietą. Iškart buvo įtarta, kad tai dar rusėjo mėnesį iš Nevėžio prieplaukos pavogta kanojinė valtis.

Informaciją patvirtino ir puikiai šią valtį pažįstantis laivadirbys Darius Petkevičius. Vyras patikino, kad rastoji valtis yra pagaminta būtent Kazimiero Preikšos.

Traukė ugniagesiai

Valtį ištraukti iš upės nebuvo taip paprasta. Plikomis rankomis to padaryti nebuvo įmanoma, tad policijos pareigūnai kreipėsi pagalbos į ugniagesius gelbėtojus.

Į Vilainius atvykę gelbėtojai iš Nevėžio upės buksyravimo lynu rastą valtį ištraukė į krantą.

„Pirmadienį atvažiuos savininkai ir parsivešim valtį, ji prie Nevėžio tebėra. Ją reiks paremontuot“, – konstatavo laivadirbys.

Pavogta dar rugsėjo mėnesį

Valtis buvo pavogta dar rugsėjo 24 dieną.  

Dėl įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tuomet laivadirbys D. Petkevičius kreipėsi į visuomenę ir prašė pagalbos.

Valtis į Nevėžio upę buvo nuleista šį pavasarį. K. Preikša siūlė idėją, kad ja galėtų naudotis miestelėnai, ji būtų skirta edukacijoms.

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video