Rajone sumažėjo ir mirčių, ir santuokų

 Rajone sumažėjo ir mirčių, ir santuokų

Asociatyvi Piqsels.com nuotr.

Danguolė Barauskienė

Rugpjūčio mėnesį Kėdainių rajone netekome mažiau gyventojų negu pernai per tą patį mėnesį. Mažiau ir susituokusių porų.

Šį rugpjūtį mirė 53 žmonės, iš jų 2 – užsienio valstybėse, kurie vėliau buvo įtraukti į apskaitą Lietuvoje. Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį netekome 13 žmonių daugiau – 66, iš jų 4 mirė svečiose šalyse.

Gimimų skaičius labai nepakito. Praėjusį mėnesį Kėdainių rajone užregistruotas 31 naujagimis, iš jų 6 pasaulį išvydo užsienio šalyse. Praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu sulaukėme 35 mažylių, iš jų 10 gimė užsienyje.

Mažiau šį rugpjūčio mėnesį užregistruota santuokų, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu – 37, iš jų 2 – užsienio šalyse. Pernai per tą patį laikotarpį aukso žiedus sumainė 11 porų daugiau – 48, iš jų 2 taip pat užsienyje.

Ištuokų skaičius skiriasi tik vienu atveju – šį rugpjūtį skirtingais keliais pasuko 10 porų, iš jų 1 – užsienyje. Pernai tuo pačiu laikotarpiu subyrėjo 11 santuokų, iš jų 3 – užsienio šalyse.

Be šios statistikos, rajono Civilinės metrikacijos ir archyvo skyriuje rugpjūčio mėnesį buvo atlikti 4 civilinės būklės aktų papildymų bei pakeitimų įrašai, o pernai tuo pačiu laikotarpiu – 14.

1 Komentaras

  • taip sakydavo labai gerbiamas vieno ūkio direktoriaus pavaduotojas.Rudenį,kaip skelbiama vyriausybės anonsuose, prasidėsianti naujai išrasta kovido atmaina ir matomai konservantų patvirtinta civilinė peredastų sąjunga matomai gerokai paveiks ką tik pateiktus gimimų ir mirčių skaičius,nes ,ypač tie,,civiliai“,tiek metų prispausti kentėję,kaip triušiai ims daugintis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video