Rajone balandį gimė daugiau vaikų, mirčių skaičius nekito

 Rajone balandį gimė daugiau vaikų, mirčių skaičius nekito

Unsplash.com nuotr.

Danguolė BARAUSKIENĖ

Balandžio mėnesį Kėdainių rajone gimė kone trigubai daugiau vaikų, lyginant su pernai metų tuo pačiu laikotarpiu. Šį balandį užregistruoti 34 naujagimiai, iš jų 7 – užsienio valstybėse, kurie vėliau buvo įtraukti į apskaitą Lietuvoje.

Pernai per tą patį mėnesį pasaulį išvydo net 24 kūdikiais mažiau – 13, iš jų 4 – svečiose šalyse.

Rajono gyventojų mirčių skaičius išliko lygiai toks pat. Šį balandį Amžinybėn išlydėjome 56 žmones, iš jų 1 mirė užsienyje. Praėjusių metų balandžio mėnesį netekome lygiai tiek pat – 56 rajono gyventojų, iš jų 4 mirė užsienio valstybėse.

Šį balandį rajone susituokė dviem porom daugiau, negu pernai per tą patį laikotarpį – 12, o pernai aukso žiedus sumainė 10 porų, iš 2 amžiną meilę prisiekė užsienio šalyse.

Keturiais atvejais sumažėjo ištuokų – šį balandį skirtingais keliais pasuko 12 porų, iš jų 1 – užsienio šalyje, o pernai tuo pačiu laikotarpiu subyrėjo 16 santuokų, iš jų 1 – svečioje šalyje.

Be šios statistikos, rajono Civilinės metrikacijos ir archyvo skyriuje balandžio mėnesį buvo atlikta 20 civilinės būklės aktų papildymų bei pakeitimų įrašų, o pernai tuo pačiu laikotarpiu – 8.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video