Pristatė Kėdainių istoriją menantį kūrinį

 Pristatė Kėdainių istoriją menantį kūrinį

Kėdainių miesto rotušės kiemelyje pristatytas jaunųjų atlikėjų pasirodymas, skirtas miesto istorijai ir gražiai 650 metų sukakčiai./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Visą savaitę Kėdainių kultūros centre vyko šiuolaikinio šokio rezidencija, kurios metu choreografė Indrė Puišytė-Šidlauskienė kartu su Kultūros centro šiuolaikinio šokio studijos „Xlite“ (vad. Paulina Švaranavičiūtė) šokėjomis kūrė įspūdingą šokio performansą „Prabylantys kūnai“.

Kėdainių miesto rotušės kiemelyje pristatytas jaunųjų atlikėjų pasirodymas – skirtas miesto istorijai ir gražiai 650 metų sukakčiai.

I. Puišytė-Šidlauskienė tikisi, kad šokio pasirodymas paliko gražius prisiminimus tiek pačiam miestui, tiek ir jo žmonėms.

Anot choreografės, Kėdainiuose vykdyta šiuolaikinio šokio rezidencija buvo paremta kūrybine laboratorija, skatinusia atrasti santykį su aplinka: „Drauge su jaunosiomis šokėjomis tyrinėdamos miesto istoriją, į ją gilindamosi, ieškojome būdų, kaip per kūno pajautimą, judesį, emociją perteikti svarbius istorinius faktus.

Nors turėjome nedaug laiko, tačiau jaunimo įsitraukimas ir gebėjimai, jų atvirumas ir nuoširdumas nudžiugino. Per tokį trumpą laiką pasiekėme išties puikių rezultatų“.

Kėdainių kultūros centre vykusi šiuolaikinio šokio rezidencija – viena iš antrus metus vykdomo profesionalaus šokio meno sklaidos projekto „PROmetėjas“, kurio pagrindinis tikslas yra skleisti šiuolaikinį šokį Lietuvos regionuose, veiklų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video