Prašo aukoti patalynę, marškinėlius, rankšluosčius ir pižamas

 Prašo aukoti patalynę, marškinėlius, rankšluosčius ir pižamas

Kėdainių samariečių nuotr.

Kėdainių samariečiai renka paramą Ukrainai ir prašo visus, kas tik gali, paaukoti patalynės rankšluosčių, vyriškų marškinėlių ir pižamų.

„Ten, kur karas, prie pat fronto linijos ligoninėse tinka bet kokia patalynė. Svarbu, kad jos, kaip ir vyriškų „maikių“, pižamų būtų. O šiuo metu jų nėra. Nėra tiek, kiek reikia. Juk ir galiojimas – trumpalaikis – karo dėmių taip lengvai neišvalysi…

Tad, mielieji, dar kartą prašome – jeigu turite perteklių BET KOKIOS patalynės, pledų, rankšluosčių, vyriškų marškinėlių („maikių“), pižamų – atneškite mums. Visa, kas bus surinkta, iškeliaus į Ukrainą.

Tikrai neprašome naujų – prašome tik švarių. O jeigu kokioje pižamoje sagutės trūks – ne bėda. Bėda – visai neturėti kuo prisidengti karo ligoninėje“, – rašoma Kėdainių samariečių kreipimesi į krašto gyventojus.

Daiktai renkami Kėdainių samariečių būstinėje nuo pirmadienio iki penktadienio 9–17. Adresas Senoji g. 3 (pastatas „papuoštas“ pastoliais, tačiau durys atviros visiems).

patalynės komplektai

3 Komentarai

  • Savais rūpinkitės.

  • Kokios dar pižamos karo laikotarpiu?

  • patys ubagai o kitais rupinasi

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video