Prasidėjo didieji kelių remonto darbai

 Prasidėjo didieji kelių remonto darbai

Jau ne vienerius metus labai prasta kelio atkarpa tarp Kėdainių ir Dotnuvos ar tarp Pilionių ir Gudžiūnų skundęsi vairuotojai gali kiek ramiau atsikvėpti: dar šiemet čia bus visiškai atnaujinta kelio danga. Taip pat numatoma atnaujinti ar rekonstruoti ir daug kitų kelių. Visa tai daroma Lietuvos kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos lėšomis.

Pabaigs ruožą

„Darbai prasidėjo kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva atkarpoje nuo Kėdainių link Dotnuvos miestelio. Dar pernai buvo atnaujinta 6 kilometrų kelio atkarpa nuo Kėdainių žiedo Dotnuvos miestelio link. Iki pat miestelio kelias nebuvo sutvarkytas, tad gavus lėšų, kelio atkarpa bus užbaigta tvarkyti iki pat miestelio.

Trijų kilometrų atkarpą sutvarkysime dar šiais metais. Asfaltavimo darbai gali trukti iki mėnesio, dar keletą savaičių gali užimti vadinami gerbūvio įrengimo darbai“, – gerą naujieną kraštiečiams pranešė  VĮ „Kauno regiono kelių“ Kėdainių kelių tarnybos viršininkas Vaidas Stravinskas.

Tuo nesibaigs

„Pabaigus vadinamo kelio į Dotnuvą remontą bus keliaujama toliau tuo pačiu Jonava–Kėdainiai–Šeduva keliu. Bus tvarkoma kelio atkarpa nuo Pilionių kaimo, pro Gudžiūnus iki pat Kauno ir Šiaulių rajonų ribos. Ten darbuosis „Kauno tiltų“ kelininkai. Bus sutvarkytas apie trijų kilometrų kelio ruožas.

Taip pat bus atnaujinta kelio danga nuo Jonava–Kėdainiai–Šeduva kelio iki Gudžiūnų geležinkelio stoties. Jau esame atnaujinę kelią per Vikaičių kaimą. Žodžiu darbų daug padaryta, o dar daugiau jų laukia ir bus padaryta“, – tęsė V. Stavinskas.

[quote author=“D. Kuprijanovas“]Kėdainių kelių tarnybos viršininkas Vaidas Stravinskas prašo vairuotojų laikytis kelių eismo taisyklių, neskubėti, laikytis greičio ir kitų apribojimų. Prašo vairuotojų būti atidžius ir supratingus[/quote]

Kokie darbai?

„Šiose vietose bus atstatytas viršutinis dangos sluoksnis, vietomis bus padaryti išlyginamieji asfalto sluoksniai, kur yra nusėdimai. Toliau vyks visas bendras frezavimas, kad keliui suteikti vienodą profilį ir išlieta nauja danga. Taip pat atliekami ir kiti darbai: įrengti kelkraščiai, patvarkytos sankasos, pastatyti kelio ženklai, ten kur jų reikia“, –  detaliau paaiškina Kėdainių kelių tarnybos viršininkas. V. Stravinskas prašo vairuotojų laikytis kelių eismo taisyklių, neskubėti, laikytis greičio ir kitų apribojimų. Prašo vairuotojų būti atidžius ir supratingus.

Kiek investuosi, tokį turėsi

„Kelių būklė priklauso nuo to, kiek į juos investuojama. Valstybinės reikšmės keliai tvarkomi kiekvieną dieną: vykdomas niokojamų kelio ženklų, signalinių stulpelių, pakelės statinių atstatymas, pakelės šiukšlių rinkimas, dangų šlavimas, žvyrkelių profiliavimas, išdaužų užtaisymas kelių dangose, kelkraščių planiravimas, pakelių šienavimas, reikalingų naujų kelio ženklų, sulaužytų apsauginių kelio atitvarų atstatymas ir naujų įrengimas, pakelės medžių ir krūmų kirtimas, poilsio aikštelių priežiūra, plyšių asfaltbetonio dangose užtaisymas, kelio horizontaliojo ženklinimo atstatymas, inžinierinių priemonių gerinančių eismo saugumą įrengimas ir daug kitų darbų, kurie lyg ir nepastebimi, bet kuriuos vykdome praktiškai kasdien kasdien.

Be kelių priežiūros keliai, eismo reguliavimo priemonės paprasčiausia pradėtų nykti – kelių priežiūra yra neatsiejama nuo bendrų investicijų kelio būklės palaikymo dalis“, – pabrėžė V. Stravinskas.

 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video