Po avarijos nuverstą šviesoforą atstatė, bet jo veikla ir vėl sutriko

 Po avarijos nuverstą šviesoforą atstatė, bet jo veikla ir vėl sutriko

Kėdainiečiai pastebėjo, kad neveikia miesto pagrindinėje gatvėje esantis šviesoforas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Savaitės pradžioje Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje ties autobusų stotimi buvo pastatytas naujas šviesoforas. Jis pakeitė dar liepos mėnesį avarijos metu suniokotą senąjį. Deja, atnaujintas šviesoforas veikė neilgai, trečiadienį gautas pranešimas apie šioje sankryžoje sutrikusią šviesoforų veiklą.

Šviesoforą nuvertė autobusas

Priminsime, kad šviesoforas, reguliuojantis eismą J. Basanavičiaus ir Rasos gatvių sankryžoje, buvo suniokotas vieną liepos mėnesio rytą. Tuomet iš galinės autobusų stotelės išvažiavęs maršrutinis autobusas „Solaris“, vairuojamas vyresnio amžiaus vairuotojo, šiam sukniubus prie vairo ir praradus sąmonę, tapo nevaldomas ir, užvažiavęs ant sankryžoje esančios salelės, nuvertė šviesoforą, kelio ženklus bei rėžėsi į visureigį BMW.

Laimei, autobuso vairuotojas atsigavo, tačiau autobusų parke jis jau nebedirba, išėjo į užtarnautą poilsį.

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės atstovai ragina gyventojus pamačius šviesoforų gedimo ar vandalizmo atvejus nedelsiant pranešti įmonės atstovams.

Aut. past.

Pastatė naują

Suknežintą šviesoforą išardė ir išsivežė šviesoforus Kėdainių mieste prižiūrinti UAB „Eismo valdymo sistemos“. Kelis mėnesius eismą sankryžoje reguliavo likusieji šviesoforai, o prieš keletą dienų minėta bendrovė buvo pastačiusi naują šviesoforą, tačiau ir jis veikė neilgai.

Jau kitą dieną po šviesoforo pastatymo sulaukta pranešimų, kad minėtoje sankryžoje šviesoforai yra nereguliuojami – mirksi geltonas signalas.

„Šviesoforą pastatė, viską sureguliavo, bet po dienos kitos jis išsijungė. Matyt, kažkas nutiko. Atsakingi asmenys informuoti“, – patikino seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis.

„Specialistai šiandien nuvyks į vietą, viskas bus tvarkoma. Informaciją mes gavome, važiuojame patikrinti, kas nutiko ir imsimės darbų“, – trečiadienio popietę „Rinkos aikštei“ sakė bendrovės „Eismo valdymo sistemos“ atstovai.

Prašo pranešti

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės atstovai ragina gyventojus, pamačius šviesoforų gedimo ar vandalizmo atvejus, nedelsiant pranešti įmonės atstovams. Bendrovė ne visada gauna operatyvią, konkrečią, teisingą, tikslią ir išsamią informaciją apie eismo reguliavimo priemonių pažaidas. Esant galimybei, tokią informaciją galima pateikti telefonu (8 45) 44 04 20.

5 Komentarai

  • Mentai važinėja(tuda siuda,tuda siuda),tai ar jie nemato,o gal geriau jiems stoveti už“kampo“ ir bausti tuod kurie neteisingai pravažiuoja.

  • Stebuklingas operatyvumas per 5 mėn. atstatė -rezultate matomai mažai dar uždirbo tai dabar uždirbinės kitu būdu. Kažkam tai reikėtų susimastyti daugiau domėti tvarka. Čia gal ir ne prie ko, bet Respublikos g. nors ir taupus LED apšvietimas, bet kaip išjungė taupymo sumetimais taip ir išjungta, nors daug mieste dar paprasto apšvietimo, o ir ant kiekvienos atramos šviečia. Gal taip ir reikia juk mes mieto pakraštys-gėda,

  • Tu galvoji tie piemenys moka reguliuotojo veiksmus atlikti? Garantuoju pastatyk nors viena piemeni, bus zalias ir nezinos kaip vidury sankrizos reguliuoti eisma, kaip ranka pakelti, kaip pasisukti, taip pat ir keravotojei nezinotu kaip vaziuoti, nes ir daltonikai ismoksta sias spalvas ir vazineja pagal sviesafora

  • Gi mūsų savivalda už 12 štukių nupirko kelis prie griuvusio tilto, net geltonai nemirksi. Tegu nuneša vieną ten, nereiktų nei 5 mėn.. Nu bet tokie ablaūchai su eismu pas mus, su tom rodyklėm žaliom nesugebėjo suderinti per metus, po to kai nuimt liepė- sukruto tipo. Bet be rezultato

  • Užmiršot tokį Michalkovo herojų?Taigi dabar dirbama kitaip.Už nugriauto pakeitimą, nors ir nedirbančiu ,pinigus paėmė? Paėmė.O dabar už naują darbą šalinant priveltą broką vėl paims.Tokiu būdu ir be darbo sėdinčių nėra ir mokesčių mokėtojų pinigėliai ,,įsisavinami“ atlyginant brokdariams už jų vargus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video