Per dvi dienas Kėdainių rajone rasti trys negyvi vyrai

 Per dvi dienas Kėdainių rajone rasti trys negyvi vyrai

Į Krakių miestelio Klaipėdos gatvėje esantį ūkinį pastatą, kuriame įrengta viralinė, užėjusi mama aptiko mirusio savo sūnaus kūną./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajone gegužės 5 ir 7 dienomis rasti trijų negyvų vyrų kūnai. Vieno vyro kūnas rastas bute, antrojo – individualiame gyvenamajame name, trečiojo – ūkiniame pastate įrengtoje viralinėje. Kūnai aptikti Kėdainių miesto, Pernaravos ir Krakių seniūnijose. Pirminiais duomenimis, nė vienu minėtu atveju smurtinė mirtis nėra įtariama.

Vieną vyrą rado mama

Antradienį, apie 11 valandą, į Krakių miestelio Klaipėdos gatvėje esantį ūkinį pastatą, kuriame įrengta viralinė, užėjusi mama aptiko mirusio savo sūnaus kūną. Moteris suskubo ieškoti pagalbos. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Medikai konstatavo 43-ejų metų vyro mirtį.

Įvykio aplinkybes tiria policija, tačiau pirminiais duomenimis, smurtinė mirtis nėra įtariama. 

Į buto vidų ugniagesiai pateko pasikėlę ištraukiamosiomis kopėčiomis ir atidarę balkono duris. Į vidų jie įleido medikus ir policijos pareigūnus. Žmogui medikai konstatavo mirtį. 85-erių metų vyro mirties aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kitą vyrą rado kaimynas

Sekmadienį, apie 21 val. 30 min., pas kaimyną į Pernaravos miestelio J. Juškytės gatvę atėjęs vyras per langą pamatė jį gulintį lovoje. Žmogui niekaip nepavyko prisibelsti, o dar didesnį įtarimą sukėlė tai, kad pas nelaimėlį jau keletą dienų negęsta šviesa.

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai ir medikai. Lovoje rastam  62-ejų metų vyrui konstatuota mirtis. Pirminiais duomenimis, kūnas buvo be išorinių smurto žymių, tačiau vis tiek pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pirmojo vyro kūnas rastas bute, antrojo – individualiame gyvenamajame name, trečiojo – ūkiniame pastate įrengtoje viralinėje. Kūnai rasti Kėdainių miesto, Pernaravos ir Krakių seniūnijose.

Aut. past.

Trečią vyrą rado duktė

Valanda anksčiau, apie 20 val. 30 min., į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinusi moteris pranešė, kad Kėdainių miesto Mindaugo gatvės daugiabučiame name gyvenantis vyresnio amžiaus jos tėvas neįsileidžia į butą, raktas įkištas iš vidaus.

Dar didesnį nerimą moteriai kėlė ir tai, kad kaimynai teigė, jog jos tėvo nematė jau dvi dienas.

Moteris nerimavo, kad tėvui sutriko sveikata ir gali reikėti skubios medikų pagalbos.

Į įvykio vietą pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Lipo per langą

Atvykusios tarnybos atliko žvalgybą. Trečiajame aukšte esančio buto durys buvo šarvuotos, iš vidaus spynoje įkištas raktas, tad nutarta, jog mažiausiai žalos bus padaryta, jei gelbėtojai į vidų pateks per langą.

Į buto vidų ugniagesiai pateko pasikėlę ištraukiamosiomis kopėčiomis ir atidarę balkono duris. Į vidų jie įleido medikus ir policijos pareigūnus. Žmogui medikai konstatavo mirtį.

85-erių metų vyro mirties aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

10 Komentarai

 • Astra Zenecha

 • Tai gal reikia tarti „AČIŪ “ stebuklingiems skiepams nuo “ KOVIDO“ ?…

  • Nebenusikliedėkite. Prie ko skiepai? Pasiskaitykyte kitus straipsnius , pasidairykite kaip žmonės gyvena , garantuotai rūkė, gėrė, valgė beleką ir tt. Apie sveiką gyvenseną kalbos nerasta. O 85 tai jau gražiai nugyveno, staiga mirė, tai žmogus nenorėjo po ligoninės lovas vartytis. Ale tauzyjat niekus ir negėda

 • Tik neišsilavine ir su žemom pajamom nesiskiepyjo

 • Buvo nemokami cepelinai ir stiprus tikėjimas mokslu.

  • Visada skelbia pradėtas tyrimas ,bet niekaip neištiria. Kodėl neskelbia nuo ko mirė?

  • Pabenbdrauk daugiau su žmonėmis kurie pasiskiepijo ir pasidarys aiškiau. Realybė deja tokia kokia yra vienas ar keli netinkami sprendimai daliai žmonių sugriovė sveikatą arba nuvarė į kapus.

 • Taip, cepelinu daug privalgem ir autobuse paskiepyno, aciu, aciu, aciu!!!

 • Tai jos vardu pavadino nuodingasias iprito dujas,kuriomis vokiečiai nuodijo savo priešininkus.Įdomu kuris Lietuvos gyvenvietė gaus Zenekos vardą pagal didžiausią skiepijimo aukų skaičių?

  • visi tie,kurie gyvenimą mums vertė pragaru,neleido į auditorijas studentų,nesiskiepijančių vairuotojų neišleisdavo į reisus…Tai jie neigė rimtų mokslininkų teiginius apie kraujo krešulius ir po to sekančius insultus su infarktais.O kam dabar rūpi paskiepyti ir sugadinta sveikata likę prievartos aukos?Tai ar nebuvo kieno tai sugalvotas genocidas,kurį iškart puolė vykdyt bukalaurai?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video