Patvirtinta: 4 Kėdainių ugdymo įstaigos dalyvaus „Tūkstantmečio mokyklų“ projekte

 Patvirtinta: 4 Kėdainių ugdymo įstaigos dalyvaus „Tūkstantmečio mokyklų“ projekte

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių ugdymo įstaigų parengta projekto „Tūkstantmečio mokyklos“ paraiška pateko tarp tų, kurios Centrinės projektų valdymo agentūros įvertintos teigiamai ir jai skirtas numatytas finansavimas. Taigi, jau artimiausiu metu bus galima pradėti vykdyti pažangos planuose suplanuotas veiklas, informuoja Kėdainių rajono savivaldybė.

Pagal „Tūkstantmečio mokyklų“ projektą beveik trijų milijonų investicijos suplanuotos keturiose rajono mokyklose: „Atžalyno“ ir Šviesiojoje gimnazijose bei „Ryto“ ir Juozo Paukštelio progimnazijose.

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje planuojama investuoti į: fizikos-inžinerijos laboratorijos įkūrimą ir jai reikalingos įrangos, priemonių ir baldų įsigijimą; gamtos mokslų laboratorijai reikalingų priemonių įsigijimą; robotikos ir IT laboratorijos modernizavimą ir laboratorijai reikalingos įrangos, priemonių ir baldų įsigijimą; dailės ir technologijų laboratorijos įkūrimą; bibliotekos-skaityklos erdvės modernizavimą ir reikalingos įrangos bei baldų įsigijimą; sporto erdvės atnaujinimą; sensorinės poilsio aplinkos remontą; virtualios realybės (3 D) edukacinės erdvės įrengimą; interaktyvių ekranų matematikos kabinetams įsigijimą; kūrybinėms veikloms lauke reikalingos įrangos įsigijimą ir kt.

Šviesiojoje gimnazijoje planuojama investuoti į: dirbtinio intelekto ir IT edukacinės erdvės modernizavimą ir edukacinei erdvei reikalingos įrangos, priemonių ir baldų įsigijimą; prieinamų edukacinių erdvių įrengimą; chemijos laboratorijai reikalingos įrangos, priemonių ir baldų įsigijimą; fizikos-inžinerijos laboratorijai reikalingos įrangos, priemonių ir baldų įsigijimą; biologijos ir biotechnologijų laboratorijos įkūrimą: modulio EKOsistema ir gyvenimo darna įdiegimą; virtualios realybės (3 D) edukacinei erdvei reikalingos įrangos, priemonių ir baldų įsigijimą; kūrybiškumo ir medijų laboratorijos įkūrimą; individualaus mokymosi aplinkoms mokinių su spec. poreikiais ugdymui ir projektinėms STEAM veikloms erdvių įkūrimą; interaktyvių ekranų matematikos kabinetams įsigijimą; sensorinės poilsio aplinkos specialiųjų poreikių turintiems mokiniams įrengimą ir kt.    

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijoje į: mokymosi ir laisvalaikio erdvių įrengimą ir reikalingos įrangos ir baldų įsigijimą; sportinių veiklų ir neformaliajam švietimui skirtų erdvių įrengimą ir reikalingos įrangos ir baldų įsigijimą; meninės-kūrybinės erdvės pritaikymą renginiams; sensorinės poilsio aplinkos specialiųjų įvairių poreikių turintiems mokiniams įrengimą; virtualios realybės (3 D) edukacinei erdvei reikalingos  įrangos, priemonių ir baldų įsigijimą; minigamtamokslinės laboratorijos įrengimą; LEGO® mokymosi sistemos diegimas robotikos laboratorijoje ir kt.

Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje į: sporto aikštyno modernizavimą, pritaikant įtraukiajam ugdymui; įtraukiajam ugdymui reikalingų priemonių įsigijimą; sensorinės poilsio aplinkos įvairių poreikių turintiems mokiniams įrengimą; skaitmeninių mokymo platformų mokiniams įsigijimą ir kt.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

2 Komentarai

  • Labai malonu matyti J.Paukstelio progimnazija’ sekmes jums brangieji tvarkyti uzsibreztus projektus.

    • Aciu ir tau kracauckiene!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video