Paskelbti konkurso „Kultūros versmė“ laureatai

 Paskelbti konkurso „Kultūros versmė“ laureatai

Balandžio 15 d. minėdama Tarptautinę kultūros dieną, Kėdainių rajono savivaldybė jau devintus metus iš eilės surengė konkursą „Kultūros versmė“. Virtualaus renginio metu buvo paskelbti ir apdovanoti šio konkurso laureatai.

Nominacijos ,,Metų pasiekimas“ laimėtoju paskelbtas Rytas Tamašauskas – už kraštotyros leidinį „Josvainių krašto vardynas“.

Nominacijos „Metų įvykis“ laimėtoju tapo projektas „Radvilų miesto televizija. Kėdainių krašto muziejaus skaitmeninės kronikos“ (organizatorius – Kėdainių krašto muziejus, muziejaus direktorius Rimantas Žirgulis).

Nominacijos „Metų kultūros darbuotojas“ – Robertas Dubinka, Krakių kultūros centro direktorius – už aktyvų dalyvavimą, siekiant išsaugoti Krakių miestelio istoriją, ypač čia gyvenusių žydų kultūros paveldo ir istorinės atminties tęstinumą.

Nominacijos „Metų tradicijų puoselėtojas“ – Audrius Vasiliauskas, tautodailininkas, tradicinis amatininkas, senųjų amatų puoselėtojas, mokytojas – už liaudies tradicijų, medžio skulptūros ir drožybos amato puoselėjimą rajone.

Nominacijos „Už viso gyvenimo nuopelnus kultūrai“ laureatė – Ona Mikalauskienė – už aktyvų ir ilgalaikį dalyvavimą kultūriniame gyvenime, aukštus veiklos įvertinimus ir apdovanojimus. Kėdainių kultūros centro direktorė 45 metus atidavė Kėdainių krašto kultūrai.

Šiais metais konkursui „Kultūros versmė“ kultūros bei nevyriausybinės organizacijos penkioms nominacijoms pateikė net 37 pretendentus.

Kultūros dienos proga virtualaus koncerto metu skambėjo Martyno Levickio ir kamerinio ansamblio ,,Mikroorkestra“ atliekami kūriniai.

Transliaciją iš „Kultūros versmės“ nugalėtojų apdovanojimų iš Kėdainių miesto rotušės buvo galima stebėti Kėdainių rajono savivaldybės ir Kėdainių kultūros centro „Facebook“ paskyrose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.