Pasiruoškite: nebus tiekiamas karštas vanduo

 Pasiruoškite: nebus tiekiamas karštas vanduo

Kėdainių šilumos tinklų rajonas ruošiasi 2017-2018 m. šildymo sezonui ir atliks termofikacinio vandens tinklų hidraulinio bandymo bei remonto darbus.

Nuo š.m. gegužės 22 d. 7.00 val. iki š.m. gegužės 26 d. 22.00 val. karšto vandens tiekimas laikinai sustabdomas Kėdainių miesto ir Vilainių gyvenvietės abonentams, išskyrus  Šėtos gatvės daugiabučių namų Nr. 79 ir 83 abonentus.

Pranešame, kad esant galimybei karšto vandens tiekimas gali būti atnaujintas prieš nurodytą terminą. Kad būtų išvengta karšto vandens nutekėjimų butuose, prašome gyventojų karšto vandens čiaupus butuose patikimai užsukti, o jei minėtu laiku bute būtų atliekami karšto vandens tiekimo sistemos remonto ar profilaktiniai darbai, pranešti apie tai pastato karšto vandens sistemą eksploatuojančiai organizacijai arba asmeniui, atsakingam už to namo šilumos ūkį (bendrijos pirmininkui, santechnikui).

Karšto vandens vartotojus atsiprašome už nepatogumus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video