Pareigūnai aiškinasi, ar miesto centre moteris buvo sumušta, ar susižalojo pati

 Pareigūnai aiškinasi, ar miesto centre moteris buvo sumušta, ar susižalojo pati

Atvykusiems pareigūnams nukentėjusi moteris negalėjo labai rišliai papasakoti, kas iš tiesų nutiko. Aiškių smurto žymių ant moters veido matyti nebuvo, o ir užsigauti moteris galėjo ir griūdama./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Trečiadienį po pietų į patį miesto centrą skubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai, mat buvo pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą gulinčią moterį, kuri galimai gali būti sumušta.

Apie ant šaligatvio gulinčią nelaimėlę pranešė praeivė

Prieš 13 valandą Bendrajame pagalbos centre gautas pilietės pranešimas, kuri informavo, jog eidama J. Basanavičiaus gatve miesto centre, automobilių stovėjimo aikštelėje, rado ant grindinio gulinčią pusamžę moterį, kuri skundėsi, kad yra sumušta ir kad draugai atėmė iš jos gautas išmokas.

Į įvykio vietą pasiųsti Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Iki atvykstant pagalbos tarnyboms, R. K. prisistačiusi moteris pakėlė ant trinkelių gulėjusią nelaimėlę ir padėjo jai atsisėsti ant suoliuko.

Medikai suteikė pagalbą, o policija aiškinasi, kas moteriai nutiko

Specialiosios tarnybos išsivežė pusamžę moterį, jiems žinomą Boružėlės pravarde. Tuo metu tarnybas iškvietusi R. K. tarnybų akivaizdoje vis ragino galimai nukentėjusią moterį netylėti ir prabilti apie neva patiriamą smurtą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Netrukus atskubėję greitosios pagalbos medikai moterį apžiūrėjo ir suteikė jai pagalbą.

Atvykusiems pareigūnams nukentėjusi moteris negalėjo labai rišliai papasakoti, kas iš tiesų nutiko. Aiškių smurto žymių ant moters veido matyti nebuvo, o ir užsigauti moteris galėjo ir griūdama.

Ji pripažino, jog gavusi išmokas šventė su draugais. Ar draugai iš tiesų pavogė moters pinigus ir sumušė, ar moteris tiesiog nukrito nuo suoliuko, aiškinasi policijos pareigūnai.

Iki atvykstant pagalbos tarnyboms R. K. prisistačiusi moteris pakėlė ant trinkelių gulėjusią nelaimėlę ir padėjo jai atsisėsti ant suoliuko. Netrukus atskubėjo greitoji medicinos pagalba.

Aut. past.

Žinoma pilietė

Ši pilietė policijai žinoma. Ji nurodė, kad glaudžiasi mieste, Alyvų gatvėje, pas draugą Eugenijų Jačionį ir padeda jam tvarkytis. Name esą gyvena ir daugiau žmonių. Visus juos šeimininkas priglaudžia. 

Beje, šis adresas ir minėto namo šeimininkas puikiai žinomas ne tik greitosios medikams, policijos pareigūnams, bet ir ugniagesiams gelbėtojams. Čia nuolat vyksta įvairūs nutikimai, nes čia besiglaudžiantys žmonės nuolat kviečia įvairias pagalbos tarnybas vieni kitiems. Yra kilę ir gaisrų, policija ir medikai ne kartą pas juos vyko ir dėl muštynių bei kitų konfliktų.

Specialiosios tarnybos šįkart išsivežė gatvėje rastą bėdos ištiktą pusamžę moterį, jiems labiau žinomą Boružėlės pravarde. Tuo metu tarnybas iškvietusi R. K. tarnybų akivaizdoje vis ragino galimai nukentėjusią moterį netylėti ir prabilti apie neva patiriamą smurtą.

1 Komentaras

  • taip pat buvau radęs panašią draugo pamestąją.Anas su nupirktu šnapsu pabėgo nuo jos,palikęs ją gulinčią ant šaligatvio.Derėjausi ,derėjausi su tais iš 112 atsakinėdamas į jų klausimus kiek jai metų,kuo sirgo ir t.t.pakol atsirado jauna medikė,sustojusi paklaust apie pagabą.Tuo mano misija baigėsi,nes gailestinga samarietė perėmė mano funkcijas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video