Pajieslyje vagys pridarė nemenkų nuostolių

 Pajieslyje vagys pridarė nemenkų nuostolių

Tolimajame Kėdainių rajono Pajieslio kaime savaitgalį siautę vagys pridarė tūkstantinių nuostolių sodybos šeimininkams./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Tolimajame Kėdainių rajono Pajieslio kaime savaitgalį siautę vagys pridarė tūkstantinių nuostolių sodybos šeimininkams. Įžūli vagystė sukrėtė ir vietos bendruomenę, kuri ragina saugoti savo turtą bei atsiliepti ką nors mačiusius ar žinančius asmenis.

Pastebėjo ryte

Tai, kad įvykdyta vagystė, sodybos šeimininkai pastebėjo ryte prieš dešimtą valandą.

Pajieslio kaimo gyventojai pastebėjo, kad iš ūkinio pastato pavogta kepsninė, vejapjovė ir lapų pūstuvas. Žmonės nedelsdami kreipėsi pagalbos į policijos pareigūnus, šie atvykę pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Padarytą turtinę žalą nukentėjusieji įvertino 1 250 eurų. 

Įžūli vagystė sukrėtė ir vietos bendruomenę, kuri ragina saugoti savo turtą bei atsiliepti ką nors mačiusius ar žinančius asmenis.

Aut. past.

Sukrėtė bendruomenę

Įžūli vagystė sukrėtė ir vietos bendruomenę, kuri ragina saugoti savo turtą bei atsiliepti ką nors mačiusius ar žinančius asmenis.

„Gal kas nors išgirsite apie parduodamus daiktus ar įtartinus asmenis, būkite pilietiški ir bendruomeniški – praneškite atitinkamoms institucijoms.

Ačiū neabejingiems dėl kaimynus ištikusios bėdos, todėl prašau atidžiau pasirūpinti savo turto saugumu“, – į kraštiečius kreipėsi Pajieslio bendruomenės centro pirmininkė Irena Milerienė.

Tamsiu metu

Pajiesliečiai mano, kad vagystė buvo įvykdyta tamsiu paros metu – vakare, naktį ar ankstų rytą.

„Toks yra ruduo – niūrus metas, ir neretai norisi sėdėti šiltuose namuose. Deja, ne visiems. Kai kas ir naktimis nemiega.

Gaila, kad ramiame kaime atsiranda ilgapirščių, kurie naktimis išeina į žvalgybą. Štai praėjusią naktį Jieslos gatvėje buvo įsilaužta į gyventojo pašiūrę.

Sakoma, kad vagims visos spynos įveikiamos. Šįsyk sulaužę durų spyną įsilaužėliai pavogė gana sunkius daiktus, tačiau vagims pavyko pasprukti. Tik ar ilgam?“ – retoriškai klausė bendruomenės centro vadovė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video