Nuo Vaivorykštės tilto gelbėtojai nuvedė 14 metų mergaitę

 Nuo Vaivorykštės tilto gelbėtojai nuvedė 14 metų mergaitę

Visos specialiosios tarnybos skubėjo ant Vaivorykštės tilto.

Antradienio rytą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į Kėdainių miesto Josvainių gatvę. Medikai, policijos pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gelbėti paauglę.

10 val. 29 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad ant Vaivorykštės tilto, už atitvarų, prie krašto sėdi 14 metų mergina, atsisako pereiti tilto barjerą.

Mergaitė, pamačiusi gaisrines autocisternas, pasitraukė nuo tilto krašto. Ugniagesiai gelbėtojai palydėjo merginą iki policijos pareigūnų. Paauglė perduota  į saugias rankas.

PSICHOLOGINĖ PAGALBA

Vilties linija: pagalba suaugusiems: 116 123

Pagalbos moterims linija: 8 800 66366

Vyrų linija: 8 670 00027

Pagalbos vyrams linija „Nelik vienas“: 8 604 11 119

Mobilioji psichologinių krizių įveikimo komanda: 8 616 22 252

Jaunimo linija: emocinė parama jaunimui: 8 800 28 888

Vaikų linija: emocinė parama teikiama vaikams, paaugliams: 116 111

Vaikų ir paauglių krizių intervencijos skyrius: (8-5) 275 7564

Linija „Doverija“: rusų kalba paaugliams ir jaunimui: 8 800 77 277

artimiems.lt: pagalba nusižudžiusiųjų artimiesiems:

tuesi.lt: interneto svetainė skirta savižudybės krizę išgyvenančiam žmogui

6 Komentarai

 • Teko ne kartą pereit anapus turėklų siauruko tiltu per Mažupę Joniškėlyje ir bėgiot Ustukių tilto per Mūšą arkų parapetu Pasvalyje.Tada dar nebuvo mados kviest ugniagesius pakartuvėms nuo tiltų baidyti.

  • Tuomet buvo kiti laikai ir gaudavo gražią sumą už tokius. Dabar per brangu, tai reikia gelbėti. Labai nejautrus tamsta.

  • Ansai takelį su snaudžiančia prie stalo aukle įsikibęs per visą internato koridorių iki lango iš ketvirto aukšto nusitempdavo…

 • Tuomet buvo kiti laikai ir gaudavo gražią sumą už tokius. Dabar per brangu, tai reikia gelbėti. Labai nejautrus tamsta.

  • Iš kur toks aktyvistas ir visažinis atsiradai?
   Visur vien tik tavo komentarai!

   • Nugyvenau gražų amželį, dirbau ne vienoje srityje, todėl natūralu, kad atsiranda kažkokia patirtis. O komentarai ir yra tam skirti, kad galėtume padiskutuoti, paieškoti kitų matymo kampų. Aš juk nesakau, kad mano tiesa absoliuti, tikrai priimu kitokią nuomonę ir pasilieku sau teisę klysti ir pakeisti nuomonę, jei man argumentuotai paaiškinsite, kodėl aš klystu. Tai padeda ir man plėsti akiratį. Atsiprašau, jei jus tai žeidžia, bet nemanau, kad turėtų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video