Nuo Meironiškių iki Krakių nutiesė naują kelio dangą

 Nuo Meironiškių iki Krakių nutiesė naują kelio dangą

Šiomis dienomis rajoniniame kelyje Josvainiai – Pilsupiai –Krakės vyksta ištisinio kelio dangos atnaujinimo darbai. Nauja kelio danga klojama nuo Meironiškių kaimo iki Krakių miestelio./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Palankios oro sąlygos kelininkams pavasarį leido vykdyti ne tik kelio išdaužų remontą, bet ir didesnės apimties darbus. Šiomis dienomis rajoniniame kelyje Josvainiai–Pilsupiai–Krakės vyksta ištisinio kelio dangos atnaujinimo darbai. Nauja kelio danga klojama nuo Meironiškių kaimo iki Krakių miestelio.

Jau atlieka baigiamuosius darbus

„Rinkos aikštė“ susisiekė su Lietuvos valstybinių kelių priežiūros darbus atliekančia įmone „Kelių priežiūra“. Čia buvo paaiškinta, kad vyksta kelio dangos remontas, kuris bus baigtas artimiausiu metu.

„Nauja asfaltbetonio danga kelio atkarpoje Meironiškiai – Krakės jau yra paklota. Tačiau iki visiško darbo pabaigimo dar reikia akmenukus papilti, kitus baigiamuosius darbus atlikti. Tai vienas didesnių šiuo metu mūsų vykdomų darbų. Čia atnaujinsime iš viso 650 metrų ilgio kelio atkarpą“, – paaiškino darbus vykdančios Kėdainių kelių tarnybos vadovas Tomas Glebavičius.

Nauja asfaltbetonio danga kelio atkarpoje Meironiškiai–Krakės jau yra paklota. Tačiau iki visiško darbo pabaigimo dar reikia akmenukus papilti, kitus baigiamuosius darbus atlikti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Planuoja remontuoti žiedinę sankryžą

Kelininkai baigė ir dar vieną didesnės apimties darbą – Dotnuvos miestelyje jie atnaujino šalia tilto per Dotnuvėlės upelį asfaltbetonio dangą.  Danga buvo atnaujinta abejose tilto pusėse.

Šiemet numatomi ir dar vieni didesnės apimties darbai visai šalia Kėdainių miesto – kelių Aristava – Kėdainiai – Cinkiškiai ir Jonava – Kėdainiai – Šeduva žiedinėje sankryžoje.

Aut. past.

Beje, kiek vėliau numatomas ir nedidelės apimties paties tilto remontas. Šiuos darbus atliks naujas rangovas.

Šiemet numatomi ir dar vieni didesnės apimties darbai visai šalia Kėdainių miesto – kelių Aristava – Kėdainiai – Cinkiškiai ir Jonava – Kėdainiai – Šeduva žiedinėje sankryžoje.

4 Komentarai

  • Neklaidinkite, nutiesė tik dalį kelio nuo Meironiškių iki Krakių ,,čia atnaujinsime iš viso 650 metrų ilgio kelio atkarpą“.

  • Ačiū seniūnui. Būčiau aš seniūnas nutiesčiau žimiai ilgesnį kelią.

  • Eik mamos paprašyt, gal kokį straipsnį suraitys už tave

    • O tai kur kelio darbai Meironiškiai,Meroniškėliai km., žadėtas asfaltas tuo keliu eismas padidėjo ir tiek dulkių tuo žvirkeliu greitai važinėja mašinos ir jau tas smilgos tiltas sugrius

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video