Neįgaliųjų draugijai vadovaus tas pats vadovas

 Neįgaliųjų draugijai vadovaus tas pats vadovas

Ataskaitinio rinkiminio susirinkimo metu Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos nariai pirmininku perrinko ketverius metus jai vadovavusį Rimantą Dubosą. Jis vienintelis ir buvo pasiūlytas į šias pareigas.

Susirinkimo metu buvo išrinktas pirmininko pavaduotojas – juo tapo Jonas Tumosa. Taip pat buvo išrinkta nauja revizijos komisija ir taryba, kurios sekretorės pareigos ir toliau pasiūlytos Daivai Sipavičienei.

Per ketverius R. Duboso vadovavimo neįgaliųjų draugijai, vienijančiai per 900 narių, metus labai pagyvėjo draugijos gyvenimas, atsirado naujų veiklų, padaugėjo projektų.

„Projektų vykdymui gaunamos lėšos yra skiriamos veiklai – užimti žmogų, suteikti jam galimybę integruotis į bendruomenę ir jaustis visaverčiu, – sakė perrinktas draugijos pirmininkas. – Manau, kad tai, ką privalo padaryti Kėdainių rajono neįgaliųjų draugija, iki šiol padarė, ir ateityje darys. Ir dar geriau.“

Organizuojant draugijos veiklą, labai svarbi yra rėmėjų pagalba. Jos tikimasi ir siekiant įgyvendinti ateities planus – rekonstruoti turimą draugijos pastatą.

„Gyvename senamiestyje, kuris nuolat gražėja, tad neturėtume atsilikti ir mes. Reikia pasitvarkyti, kuo geriau pritaikyti pastatą neįgaliųjų poreikiui. Darbų daug: reikia tvarkyti lietaus kanalizaciją, nes mirksta pamatai, pasistatyti sandėlį, skirtą paramai ir labdarai, taip pat įsirengti aikštyną su lauko įrenginiais, nes pas mus vyksta daug įvairių sporto bei kultūros renginių, – su entuziazmu būsimus darbus vardijo R. Dubosas. – Viską darome ir darysime rajono neįgaliųjų labui.“

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video