Neeilinė vasaros pradžia: per 4 dienas – nė vieno iškvietimo

 Neeilinė vasaros pradžia: per 4 dienas – nė vieno iškvietimo

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai vasarą pradėjo kaip niekad ramiai – birželio 1–4 dienomis nebuvo sulaukta nė vieno pagalbos prašymo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Tokių dienų būna itin retai. Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai vasarą pradėjo kaip niekad ramiai – birželio 1–4 dienomis nebuvo sulaukta nė vieno pagalbos prašymo. Praėjusių metų lapkričio mėnesį ramus buvo vienas savaitgalis, jis tuo ir buvo išskirtinis, o dabar – ramios net keturios dienos iš eilės.

Ne tik savaitgalis

Savaitgalis buvo toks, kokių tikrai ne kiekvienais metais pasitaiko – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį ugniagesiai galėjo ramiai ilsėtis, nebuvo sulaukta nė vieno pagalbos prašymo.

Beje, iškvietimų nebūta ir ketvirtadienį – birželio 1-ąją.

Kėdainių rajone neįvyko nė vieno gaisro, nė vieno sudėtingesnio eismo įvykio, gelbėtojų pagalbos nereikėjo nei medikams ar policijos pareigūnams.

Kėdainių rajone per keturias dienas neįvyko nė vieno gaisro, nė vieno sudėtingesnio eismo įvykio, gelbėtojų pagalbos nereikėjo nei medikams ar policijos pareigūnams.

Aut. past

Informuoja visuomenę

Ugniagesiais žmonės pasitiki labiausiai iš visų specialiųjų tarnybų. Ir visai ne be reikalo – ši tarnyba yra ne tik profesionali, bet ir atvira visuomenei.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė kasdien, nesvarbu, ar savaitgalis, ar darbo diena, pateikia praėjusios paros įvykių suvestines žiniasklaidos atstovams, kad šie informuotų konkrečiame rajone gyvenančius žmones apie praėjusią parą įvykusius įvykius.

Visuomet pasirengę

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Eidimtas pažymėjo, kad tokių sutapimų būna išties labai retai, tačiau pabrėžė, kad ugniagesiai pasirengę yra ištisą parą.

„Sunku pasakyti, kodėl taip yra, reikėtų žiūrėti statistiką, lyginti.

Bet galiu pasakyti, kad mūsų, ugniagesių gelbėtojų, darbas yra visuomet būti pasirengusiems skubėti į įvykio vietą, gesinti gaisrus, gelbėti žmones, teikti pagalbą kitoms specialiosioms tarnyboms“, – dėstė viršininkas.

1 Komentaras

  • Mačiau įdomu numerį(bent man,tai įdomus).Prie savivaldibės laistė gėles.Traktorius BRLORUS.Kiek pameni prieš metus mūsų miestas nutraukė draugiste su kažkuriuo Baltarusijos miestų.Vaizdas geras Kėdainiu savivaldybė ir traktorius BELORUS.zTaip kad be Rusų ir Baltarusių mes „0“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video