Naujiena vaistinėse – kvies nemokamai naudotis apsaugos priemone nuo saulės

 Naujiena vaistinėse – kvies nemokamai naudotis apsaugos priemone nuo saulės

BNS nuotr.

BNS inf.

Pasitinkant vasariškus orus svarbu pasirūpinti odos apsauga nuo saulės, kuri gali mus apsaugoti nuo ne tik skausmingų nudegimų, bet ir pigmentinių dėmių atsiradimo ar netgi odos vėžio – melanomos. Todėl vaistinės ne tik ragina saugoti savo odą, bet ir imasi socialinės atsakomybės projekto bei kviečia pasitepti odos losjonu su SPF apsauga tiesiog vaistinėse. Nuo šiol grožio ir kurortinėse „Eurovaistinėse“ gyventojų lauks specialūs įrenginiai – dozatoriai, po kuriais pakišus rankas, į delnus bus įpurškiamas apsauginis losjonas. Naujieji dozatoriai įrengti ir Kėdainiuose esančiose vaistinėse.

Nemokami dozatoriai

Naujieji apsauginio SPF losjono dozatoriai yra itin patogūs ir panašūs į mums jau įprastus rankų dezinfekcinio skysčio laikiklius.

Visi dozatoriai yra automatizuoti, t. y. nereikia spausti kažkokio mygtuko ar liesti losjono talpos. Losjono dozavimas higieniškas, nes po dozatoriumi pakišus rankas, losjonas automatiškai išpurškiamas į delnus. Specialiai parinkta ir priemonės nuo saulės konsistencija, o esant poreikiui konsultantai galės pasiūlyti drėgnų servetėlių rankoms nusivalyti.

Vaistinėse dovanojama SPF odos apsauga nuo saulės yra tinkama tiek suaugusiems, tiek kūdikiams nuo 6 mėnesių, – sako vaistininkė A. Vareikienė.

Tinka ir kūdikiams nuo 6 mėn.

Vaistinėse dovanojama SPF odos apsauga nuo saulės yra tinkama tiek suaugusiems, tiek kūdikiams nuo 6 mėnesių.

„Siekdami pasirūpinti mūsų pacientų oda, vaistinėse visą vasarą dovanosime stipriausią „Dermedic“ +50 SPF apsaugą turinčias priemones, kurios tinkamos naudoti ir jautriausią odą turintiems žmonėms. Purškiamo losjono sudėtyje naudojamas ir kūdikių odai saugus mineralinių bei cheminių filtrų kompleksas, taip pat jis padeda spartinti epidermio regeneraciją, intensyviai drėkina ir raminą odą, yra atsparus vandeniui ir fotostabilus – t. y. apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių net ir ilgą laiką būnant saulėje.

Tikimės, kad ši iniciatyva paskatins žmones dažniau pasirūpinti savo ir artimųjų oda bei padės vasarą pasitikti saugiai ir jaučiantis gerai“, – pasakoja vaistininkė A. Vareikienė.

Kasdien savo odą saugo vos 10 proc. gyventojų

Balandžio mėnesį „Sprinter“ tyrimų bendrovė atliko gyventojų apklausą, kuri parodė, kad šiltuoju sezonu kasdien savo odą nuo saulės saugo vos 10 proc. žmonių. Iš viso netgi 30 proc. visai nenaudoja priemonių su SPF apsauga, o 34 proc. jas naudoja tik paplūdimyje arba gamtoje.

Be Kėdainių, naujieji dozatoriai jau laukia gyventojų grožio produktus parduodančiose vaistinėse Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Druskininkuose, Alytuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Raseiniuose, Klaipėdoje bei visose vaistinėse Nidoje ir Palangoje.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video