Moterį išgąsdino iš automobilio pasipylę dūmai

 Moterį išgąsdino iš automobilio pasipylę dūmai

Į įvykio vietą atskubėjusius ugniagesius pasitiko automobilio vairuotoja. Nors gaisro požymių nebuvo, tačiau moteris buvo labai išsigandusi./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Penktadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo prie Kėdainių ligoninės – gautas pranešimas apie galimai užsidegusį lengvąjį automobilį. Laimei, situacija nebuvo tokia rimta, kokią nurodė pranešėja – buvo įvykęs automobilio techninis gedimas, tačiau išgąsčio būta labai didelio.

Pranešė vairuotoja

12 val. 32 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Budrio gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje iš automobilio „Opel“ rūksta dūmai.

Pranešėja informavo, kad automobiliu važiavo viena, tačiau šalia yra ir daugiau automobilių. Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai.

Ugniagesiai moterį nuramino ir, nuėmę variklio apsaugą, apžiūrėjo lengvojo automobilio variklio skyrių. Galiausiai paaiškėjo, kad dūmai iš variklio skyriaus pasirodė dėl techninio automobilio gedimo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atskubėjusius ugniagesius pasitiko automobilio vairuotoja. Nors gaisro požymių nebuvo, tačiau moteris buvo labai išsigandusi. Ji paaiškino, kad iš jos automobilio tiesiog pasipylė balti dūmai, ji pamanė, jog mašina dega, todėl nedelsdama sustojo ir paskambino pagalbos telefonu.

Ugniagesiai moterį nuramino ir, nuėmę variklio apsaugą, apžiūrėjo lengvojo automobilio variklio skyrių. 

Laimei, situacija nebuvo tokia rimta, kokią nurodė pranešėja – buvo įvykęs automobilio techninis gedimas, tačiau išgąsčio būta labai didelio.

Aut. past.

Įvyko gedimas

Galiausiai paaiškėjo, kad dūmai iš variklio skyriaus pasirodė dėl techninio automobilio gedimo. Moteriai rekomenduota automobilį nugabenti į autoservisą.

„Apžiūrėjus automobilį „Opel Corsa“ nustatyta, jog pro nesandarią kuro sistemą ant įkaitusio variklio nutekėjo dyzelinio kuro, dėl to pasirodė dūmų“, – apibendrino Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video