Miesto teritorijoje tyčia padeginėjami išdžiūvę žolynai

 Miesto teritorijoje tyčia padeginėjami išdžiūvę žolynai

Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į nurodytą vietą paaiškėjo, kad šalia seno apgriuvusio negyvenamo namo dega sausa žolė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pastarosiomis dienomis tiek valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams, tiek savivaldybės ugniagesiams net keletą kartų per parą tenka skubėti malšinti gaisrų atvirose teritorijose. Vienas pranešimas buvo netikslus arba nepagrįstas, o vienu atveju nustatyta, kad žolė miesto teritorijoje buvo padeginėjama tyčia. Beje, toje pat vietoje žolė padeginėjama nebe pirmą kartą. 

Gilią naktį

Pirmasis pranešimas Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė antradienį, 01 val. 44 min.

Skambinusysis teigė, kad atkarpoje tarp Kėdainių ir Šilainių, Vilainių seniūnijos Zutkų kaime, netoli stoties, prie geležinkelio bėgių dega žolė.

Į įvykio vietą malšinti ugnies buvo pasiųsta Pramonės ugniagesių komanda. 

Atvykus nurodytu adresu, teritorija buvo išžvalgyta, tačiau jokių gaisro požymių nerasta. Ugniagesių komanda grįžo į tarnybą.

Keletas pranešimų buvo netikslūs arba nepagrįsti, o vienu atveju nustatyta, kad žolė miesto teritorijoje buvo padeginėjama tyčia. Beje, toje pat vietoje žolė padeginėjama nebe pirmą kartą. 

Aut. past.

Po 15 minučių

Po penkiolikos minučių Bendrajame pagalbos centre gautas dar vienas pranešimas.

Šį kartą pranešėjas informavo, jog Kėdainiuose, J. Biliūno gatvėje, prie geležinkelio viaduko per Nevėžio upę dega žolė.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Šį karą iškvietimas buvo tikras – atvykus ugniagesiams 10 arų plote smilko pavieniai žolės židiniai. Ugniagesiai žolę užgesino, įtariama, kad ją kažkas padeginėjo tyčia.

Ne pirmas

Toje pat vietoje žolė padeginėjama nebe pirmą ir nebe antrą kartą. Paskutinį kartą gaisras šioje teritorijoje fiksuotas šių metų balandžio mėnesį.

Beje, gaisras taip pat kilo apie antrą valandą nakties. Tuomet pranešėjas informavo, kad J. Biliūno gatvėje šalia geležinkelio tilto mato kažką degant.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Ugniagesiams jau vykstant į įvykio vietą gautas dar vienas pranešimas, kad gali degti negyvenamas apleistas namas.

Ir pieva, ir pastato likučiai

Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į pranešėjų nurodytą vietą paaiškėjo, kad šalia seno apgriuvusio negyvenamo namo dega sausa žolė bei ant pievos gulinčios medinės namo konstrukcijų dalys.

Ugniagesiai parankinėmis priemonėmis užgesino ugnį. Saugumo sumetimais žolėje buvusios medžių konstrukcijų nuolaužos perlietos vandeniu.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video