Mieste susidūrė šiukšliavežis ir „VW Golf“

 Mieste susidūrė šiukšliavežis ir „VW Golf“

Policijos duomenimis, eismo įvykis įvyko rugsėjo 20 d. apie 17 val. 10 min. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, priešais „Circle K“ degalinę./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė sunkiasvoris krovininis automobilis bei nedidelis lengvasis automobilis. Mašinos vairuotojas skundėsi skausmais, tad jam į pagalbą atskubėjo medikai.

Staigiai stabdė

Policijos duomenimis, eismo įvykis įvyko rugsėjo 20 d., apie 17 val. 10 min. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, priešais „Circle K“ degalinę.

Į prieš šviesoforą staigiai stabdžiusį automobilį „VW Golf“ atsitrenkė iš paskos važiavęs krovininis automobilis „Scania“, vairuojamas 47-erių vyro. Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad nukentėjo „Volkswageno“ 40 metų vairuotojas.

Cypė padangos

Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai ir Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Pelėdnagių komandos medikai.

Liudininkų teigimu, po eismo įvykio golfo vairuotojas išlipo iš automobilio, vaikščiojo aplink jį. Paskui ėmė skųstis skausmais. Jam pagalbą suteikė medikai.

Smūgio išvengti nepavyko – krovininis automobilis atsitrenkė į nedidelio automobilio galą.

Aut. past.

Lengvai nesustabdysi

Liudininkai pasakojo, kad vos pradėjus mirksėti žaliai šviesai (prieš įsijungiant raudonai) golfas staigiai stabdė. Tai pastebėjęs šiukšliavežio vairuotojas taip pat kirto per stabdžius. Visgi šiukšliavežis yra sunkiasvoris ir taip lengvai jo nesustabdysi.

Žmonės girdėjo kaip stabdant cypė sunkiasvorio padangos.

Smūgio išvengti nepavyko – krovininis automobilis atsitrenkė į nedidelio automobilio galą.

Nesilaikė atstumo

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad eismo įvykio metu transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. O avarijos kaltininkas – saugaus atstumo nesilaikymas.

Pareigūnai vairuotojams primena Kelių eismo taisyklių 126 punktą, kuriame teigiama, kad vairuotojas, atsižvelgdamas į greitį, privalo laikytis tokio atstumo, kad neatsitrenktų į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma, taip pat palikti tokį tarpą iš šono, kad eismas būtų saugus.

4 Komentarai

  • Kiek to atstumo turi buti? 10metru? Dalbajobas tas golfo vairuotojas, asilas, tik mirksi ir stabdo, balvonas nesupranta, kad sunkvezimis, ne lengvoji, taip greit nesustos, o dar su kroviniu.

    • Tokia kaip ir rekomendacija yra… atstumas iki priekyje esančios transporto priemonės turėtų būti ne mažesnis nei pusu spidometro parodymo. T.y. jei važiuoji ant 50 km/h, atstumas turėtų būti ne mažesnis nei 25 metrai

      • Su tokiais atstumais mieste ant kamščių sėdėtum.

  • Ant kamščių?tai ką visi neblaivūs būtų ?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video