Mieste siautė vandalai: kliuvo ir sporto aikštynui, ir autobusų stotelei

 Mieste siautė vandalai: kliuvo ir sporto aikštynui, ir autobusų stotelei

Kėdainių miesto Tilto gatvėje išdaužtas autobusų laukimo stotelės-paviljono stiklas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitės pradžia Kėdainių miesto seniūnijai prasidėjo nenumatytais darbais, mat po savaitgalio pastebėta, kad miesto Tilto gatvėje išdaužtas autobusų laukimo stotelės-paviljono stiklas. Lyg to būtų maža, dar sulaukta pranešimo, kad Josvainių gatvėje suniokota visai neseniai įrengta krepšinio lenta.

Kol kas nežinoma

Kaip ir kada tiksliai išdaužtas autobusų laukimo stotelės-paviljono stiklas – kol kas nežinoma.

Atsirado kėdainiečių, kurie teigė, jog penktadienio vakarą stiklas dar buvo sveikas, o šeštadienį ryte jau išdaužtas. Tuomet peršasi išvada, kad stiklas dužo dienos arba vėlaus vakaro ar nakties metu.

Ar įvyko nelaimingas atsitikimas, ar kažkas tyčia išdaužė stiklą, kol kas informacijos nėra.

Dužo ir lenta

Josvainių gatvėje suniokota visai neseniai įrengta krepšinio lenta, kurią dar gegužės mėnesį gyventojų prašymu įrengė seniūnija./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Taip pat buvo gautas pranešimas, kad Josvainių gatvėje suniokota visai neseniai įrengta krepšinio lenta.

Šią lentą dar gegužės mėnesį gyventojų prašymu įrengė seniūnija, kad vietos jaunimas galėtų sportuoti.

Beje, prie gražios inciatyvos prisidėjo ir vietos gyventojai, kurie rėmė šios aikštelės sutvarkymo darbus ir patys prisidėjo puoselėdami aikštelę.

Surinks seniūnija

Pirmadienio rytą Kėdainių miesto seniūnija sureagavo ir pasiuntė darbuotojus surinkti stiklo duženų. Jos buvo sušluotos, surinktos ir išvežtos.

Seniūnija pasirūpins išdaužtą stiklą pakeisti nauju. Kada bus sutvarkyta krepšinio lenta – dar neaišku.

Autobusų laukimo stoteles prižiūri ir esant reikalui tvarko Kėdainių miesto seniūnija. Taigi, suniokotą stiklą teks pirkti iš mūsų visų, mokesčių mokėtojų, pinigų.

Jei pavyks nustatyti kaltininką – šiam teks paploninti piniginę.

Kaip ir kada tiksliai išdaužtas autobusų laukimo stotelės-paviljono stiklas – kol kas nežinoma. Bus aiškinamasi, kas suniokojo ir krepšinio lentą.

Aut. past.

Sumos nemenkos

Kėdainiai niekuo nesiskiria ir nuo didžiųjų Lietuvos miestų. Panašių problemų kyla ir Kaune, ir Vilniuje, ir kitur.

Dėl išdaužto paviljono stiklo, jei nesugadinta paviljono metalo konstrukcija, seniūnija patiria kelių šimtų eurų nuostolį, nes grūdintas stiklas brangus.

Visais vandalizmo atvejais kreipiamasi į policiją.

Kartais pareigūnams pavyksta nustatyti chuliganus, ypač tais atvejais, kai jie suniokoja ir kitą turtą, ir prisiteisti net tūkstantinę žalą.

Kėdainių miesto seniūnija gyventojų prašo nebūti abejingiems ir, pamačius niokojant autobusų laukimo paviljonus ar kitą miesto turtą, paskambinti policijai.

11 Komentarai

 • Tai gal stotelės stiklus daužo tas, kas jas po to įstiklina? Mačiau su senu, mėlynu bmw x5 atstato stiklus, įdomu kodėl jis, o ne kas kitas? čia kokia asmeninė sutartis gal sudaryta, nes viešuose pirkimuose tokios paslaugos pirkimo nėra… gal jam apsimoka? kiek tai kainuoja miestui? gal yra kas įdėtų pigiau? Dmitrijau, biški pajudink rūrą, padaryk tyrimą, aprašyk žmonėms. o tu tik post faktum čia aprašinėji kas nutiko ir viskas

  • Linuti, o tu neskaityk, bet skaitai 😉 patinka žurnaliūgoms turtus krauti didinant skaitomumą? 😉 Reiškias tu tupas, Linuti 🙂

   • Toks tūpas kaip ir tu pats

  • O tai kojūs, Linai, jam neparašot asmeniškai ar feisbuke, kad matytusi jūsų vardas ir pavardė? Esat tik supistas komentatorius? Ta pras

 • Vaikų darbas. Penktadienį vaikai sidrą gėrė stoteleje ir spardė langus. Seniūnijai pranešta.

  • Kaip ir centrinės stotelės stiklą išdaužė pacanų darbas. Vaikų teisės įsikištų tėvams baudas uždėtų tūkstantinės ir pasibaigtų daužymai. Vienam vaikui teko duot pastabą kad nejudintų stiklų stotelėje.

   • Teisingai, reikia filmuoti ir pridavinėti policijai. Tegul po to tėvai susimoka, kad neprižiūri savo benkartukų.

    • Jei yra tėvai, tai kaip tada gali būti benkartas? Jums su logika prastai.

 • kameros prie perėjų gal parodys nusikaltėlius? 😀

 • Pagavai, galvas i tuos stiklus istrynei ir daugiau nekils rankos brudams!

 • Dar negirdėjau kad Kaune ar Vilniuje kas dauzytu stotelių stiklus, o juo labiau kasės lenta. Nesakau, kad nebuvo, bet girdėti tikrai nėra tekę ar matyti, kad būtų sudaužyta stotelė. Ir išvis kad darytų tokį dalyką, tuti būti absoliutus išgama.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video