Mieste intensyviai pjaunama pirmoji pavasarinė žolė

 Mieste intensyviai pjaunama pirmoji pavasarinė žolė

Kėdainiuose jau zuja traktorius, traktoriukai ir vyrai su trimeriais: plūstelėjus šiltesniam orui žaliosiose zonose spėriai auga pirmoji pavasarinė žolė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose jau zuja traktorius, traktoriukai ir vyrai su trimeriais: plūstelėjus šiltesniam orui žaliosiose zonose spėriai auga pirmoji pavasarinė žolė. Tad darbo netrūksta, bet vyrai jau pripratę – miestą tie patys darbuotojai šienauja jau ne vienerius metus.

Patyrę darbuotojai

Miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis informavo, kad Kėdainių mieste jau kelintus metus iš eilės žolės pjovimo darbus atlieka bendrovė „Irgita“, tad įmonės darbuotojams nesklandumų nekyla, žolė pjaunama viską suderinus su miesto seniūnija.

„Jau daugiau nei savaitė, kai įmonė dirba visu pajėgumu. Pirma, žinoma, buvo nušienautos J. Basanavičiaus gatvės prieigos, miesto centras, parkai, skverai.

Po to palaipsniui keliaujama į mažesnes gatveles, į daugiabučių kiemus. Visi darbai vykdomi pagal numatytą planą, viską suderinus“, – informavo jis.

Technikos desantas

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Darbo žolės pjovėjams yra į valias, mat jie šienauja apie pusantro šimto hektarų plotą.

Didesnius žolės plotus Kėdainių mieste pjauna didelis traktorius, mažesnius plotelius, skverus, parkus ir kiemus šienauja trys mažesni traktoriukai, o prie jų esant reikalui neprivažiuojamose vietose prisijungia ir vyrai su trimeriais.

Kol kas nesiskundžia

Žolės pjovimas miesto teritorijoje tęsis praktiškai visą vasarą iki rudens be pertraukų. Įmonės darbų atlikimo kokybe patenkinta ir Kėdainių rajono savivaldybė.

Aut. past.

Seniūnija dėl žolės pjovimo iš gyventojų jokių prašymų ar skundų negavo, tad tikimasi, kad darniai ir kokybiškai bus dirbama visą sezoną.

Žolės pjovimas miesto teritorijoje tęsis praktiškai visą vasarą iki rudens be pertraukų. Įmonės darbų atlikimo kokybe patenkinta ir Kėdainių rajono savivaldybė.

Administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, atsižvelgdamas į ilgametę Kėdainių miesto žaliųjų plotų šienavimo patirtį, sakė teigiamai vertinantis šios įmonės atliekamą darbą ir tikisi, jog ir šiemet darbai vyks sklandžiai.

1 Komentaras

  • Šįmet kas savaitę pjaunama žolė, nereikia, kad krūmai augtų prie parkų ir skverų, bet aplink žaidimų aikšteles galėtų nupjaut.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video