Mero komandoje – žinomas gamtos mylėtojas

 Mero komandoje – žinomas gamtos mylėtojas

Mero visuomeniniu konsultantu gamtos apsaugos, miesto priežiūros klausimais tapo žinomas kėdainietis Ruslanas Linevas.

Eglė KUKTIENĖ

Anokia naujiena, kad savivaldybių vadovai į savo komandą gali priimti visuomeninius konsultantus. Pastarieji tampa tomis papildomomis akimis ir ausimis, kurios gali pamatyti, išgirsti platesnio gyventojų rato lūkesčius ir pasistengti, kad jie būtų tenkinami. Mero Valentino Tamulio visuomeniniu konsultantu tapo visiems gerai žinomas kėdainietis Ruslanas Linevas.

Už gamtą

V. Tamulis, savo socialinio tinklo paskyroje informuodamas apie naują komandos narį, akcentavo jo meilę ir rūpestį gamta.

„Ruslanas neabejingas mus supančiai aplinkai, gamtai, švarai, yra daugelio akcijų, susijusių su medelių sodinimu, aplinkos tvarkymu ir kitų aplinkos apsaugos priemonių vykdymo iniciatorius.

Džiaugiuosi, kad mano komandą papildė Ruslanas Linevas, nes mūsų siekiai sutampa: mes norime savo kraštą padaryti tvarkingesnį, gražesnį, švaresnį“, – rašė meras.

Mero Valentino Tamulio visuomeniniu konsultantu tapo visiems gerai žinomas kėdainietis Ruslanas Linevas.

Aut. past.

Ilgai svarstė

Pats R. Linevas juokiasi prisimindamas, kad meras jau senokai prašė jo prisijungti prie komandos, bet jis pats ilgai galvojo ir svarstė, ar reikėtų tą padaryti.

„Meras mane kalbino jau apie porą mėnesių. Sakydavo vis, kad ar taip, ar anaip dirbu, kaip koks neetatinis miesto gamtos reikalų prižiūrėtojas, tad kodėl gi neprisijungus oficialiai? Galvojau galvojau, na, ir pasirašiau. Juk dėl miesto gerovės, grožio“, – sakė R. Linevas.

Ilgus metus

Jis pridūrė, kad skvarbia akimi miestą peržvelgia kone kiekvieną rytą, o apie įvairias negeroves skuba pranešti atsakingiems asmenims.

„Rytais aš mankštą darau, su dviračiu važinėju per visą miestą ir matau, kas mieste gerai, kas negerai.

Kas kartą atitinkamai ar merui, ar seniūnui, ar administracijos direktoriui, ar administracijos skyriams pranešu naujienas, informaciją. Tą darau jau daug metų.

Ką pagiri, ką paragini kažką sutvarkyti, – kalba gamtos mylėtojas, o paklaustas, ar reaguoja atsakingi asmenys į jo pastabas, skuba atsakyti. – Reaguoja, rūpi jiems.

Vis dėlto dabar turėsiu kiek didesnę galią, jei anksčiau kažkuriose vietose vangiau sureaguodavo, pokyčiai lėtesni būdavo, dabar, tikiuosi, viskas vyks sklandžiau.“

Parodė broką

Juokdamasis Ruslanas pasakoja, kad vos tik gavęs pažymėjimą, suskubo merui parodyti broko, kurį pamatė miesto parke.

„Iškart nuėjome prie tilto ir merui parodžiau, kur darbininkai pataupė, nelabai atsakingai darbą padarė.

Parke esančio tilto konstrukcijos sutvirtintos netinkamais varžtais, kurie nuo traukinio vibracijos atsisuko ir jau prisuktos skardos plevėsuoja.

Meras pažiūrėjęs sutiko, kad tai brokas, neatsakingai padarytas darbas ir net keliantis realią grėsmę.

Tai štai toks mano pirmas darbas buvo, meras taip pat juokėsi, kad tik dirbti pradėjau, o jau pirštu į brokus baksnoju“, – juokdamasis pasakojo naujasis mero visuomeninis konsultantas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video