Mamyčių dienos siurprizai (FOTOGALERIJA)

 Mamyčių dienos siurprizai (FOTOGALERIJA)

J. Gasiūnienės nuotr.

Dovanėles darė kartu 

Jorūnė LIUTKIENĖ

Mamos žino, kad Motinos dienos proga vaikai daro joms siurprizus: kaip įmanoma slapčiau iš darželio neša atviruką ar dovanėlę iš mokyklos, būna pakviestos į koncertą, o yra vaikų, kurie savo mylimoms mamytėms jų šventės proga dovanėles daro kartu… su savo mamytėmis.

Motinos dienos išvakarės asociacijoje ,,Mes kitokie vaikai“ susirinko vaikai ir jų mamos. Čia gerokai po pietų mažieji darė spalvoto smėlio atvirukus ir vėrė karoliukų apyrankes. Tokia veikla asociacijos vaikams neįmanoma vieniems. Kaip sako vadovė Jurgita Gasiūnienė, ,,mūsų vaikai niekaip nepabūtų vieni, jie nuo mamos sunkiai atsiplėšia ir juos tam, kad paliktum vienus, reikia ilgai pratinti“.  

Tačiau užsiėmimas brangus abiem pusėms – tai šventė kartu. Mamos ir padėjo, ir džiaugėsi savo vaikų darbeliais, o vaikai, judindami pirštukus, gauna naudos – tai padeda jiems vystytis. O keturios rankos visada geriau: greičiau, saugiau, patogiau, o svarbiausia, linksmiau.

Rankoves kūrybiniam procesui ir pagalbai raitojosi socialinė pedagogė Vilma Pilkienė ir ,,Mes kitokie vaikai“ vadovė J. Gasiūnienė.

Asociacija atvėrė savo duris ir parodė, ką jose galima veikti platesniam ratui žmonių.

Veiklas išbandė ir vicemeras Paulius Aukštikalnis bei VšĮ ,,Erdvė DIAlogui“ įkūrėjas vadovas Edvinas Demidavičius su savo ir globojamų ukrainiečių šeima. Toks jungtinis renginys, kai kartu ir lietuvių, ir ukrainiečių šeimos bei tėvai ir skirtingi vaikai yra asociacijoje bene pirmasis.

Veiklas išbandė ir vicemeras Paulius Aukštikalnis bei VšĮ ,,Erdvė DIAlogui“ įkūrėjas vadovas Edvinas Demidavičius./J. Liutkienės nuotr.

,,Visi dalyviai buvo socialinėje inkliuzijoje: dalinomės idėjomis, planavome, bendravome judesiu, rankdarbiais, žaidimais, pasijutome viena didele ir gražia šeima. Atrodė, lyg pažįstami buvome daugybę metų. Atskirtis mums neegzistuoja“, − toks jautrus įrašas po užsiėmimo atsirado asociacijos socialinio tinklo paskyroje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video