LIONS moterų klubas: žmonių gerumui nėra ribų

 LIONS moterų klubas: žmonių gerumui nėra ribų

Kėdainių moterų LIONS klubas ir šiais metais sulaukė palaikymo savo veikloms./Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Kėdainių LIONS klubo moterys nenustoja dėkoti ir žavėtis Kėdainių krašto žmonėmis. Šiais bet kokį stabilumą praradusiais metais, kai ant nosies itin neaiški ir labai bauginanti žiema su kainų šuoliais, energijos trūkumu ir įjungtu griežtu taupymu, beveik visi užkalbinti žmonės supratingai aukojo, kiek kas galėjo. Per 8 valandas iš viso surinkta 1 712,58 Eur.

Surinkta suma bus skirta padėti mūsų krašto vaikams sveikti, žmonių nelaimėms ir būsimai pagalbai, dėl kurios į klubą kreipsis Kėdainių rajono gyventojai.

Kėdainių moterų LIONS klubas jau turi savo ištikimų gerbėjų ir aukotojų, kurie niekada dar nėra praėję pro šalį ir likę abejingi jų daromiems geriems darbams.

Moterų palapinę aplanko ir tie, kuriems moterys per visus septynerius metus draugiškai ištiesė pagalbos ranką. Geradarių ratas vis plečiasi. Vis daugiau žmonių aukoja, prisideda ir kitaip padeda.

Šiais metais aukojo ir ukrainietės moterys, kurios čia, mūsų Kėdainiuose, rado prieglobstį ir darbus, o jų vyrai kovoja už savo nepriklausomybę ir laisvę.

Taip pat ir užsienio svečiai, aplankę jubiliejų švenčiantį miestą. Noriai stabteli aktyvūs, dori ir kitiems neabejingi žmonės. Iš atvėrusių pinigines neretai girdisi „kol galiu, tol prisidėsiu“, ,,gal ir man reikės pagalbos“, ,,kad tik Jums sektųsi“.

Surinkta suma bus skirta padėti mūsų krašto vaikams sveikti, žmonių nelaimėms ir būsimai pagalbai, dėl kurios į klubą kreipsis Kėdainių rajono gyventojai.

Aut. past.

„Tiems žmonėms, kurie dalinasi su kitais, – didžiausia mūsų visų pagarba“, – sako 2022–2023 metų kadencijos Kėdainių moterų LIONS klubo prezidentė Audronė Rysevienė.

Šiemet pirmieji apsilankę mugėje buvo vaišinami ir pačių moterų keptais pyragais, ir tradiciškai už auką galėjo išsirinkti jų pagamintas ir išmargintas baltosios keramikos gėles bei širdeles. Buityje jos primena, kad diena, kai pasidalinai gerumu, yra ne tik gražesnė, bet ir prasmingesnė.

Klubo narės vasaros vakarais rinkosi po darbo į Jurgitos Grigarienės studiją ir iš viso pagamino 460 vienetų dekoracijų: nulipdė, nudažė, nuspalvino ir, po išdegimo krosnyje, suklijavo medinius kotelius.

Įsmeigiamos keraminės gėlytės puikiai įsikomponuoja vazose, gėlių vazonėliuose ir tinka paskleisti namų kvapams.

Septintus metus gyvuojantis klubas nepraleidžia progos savo darbus pristatyti visuomenei ir Miesto gimtadienio šventėje kasmet renka aukas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video