Lengvasis automobilis susidūrė su automobilvežiu: du žmonės ligoninėje (VIDEO)

Trečiadienį popiet gausios specialiųjų tarnybų pajėgos buvo sukeltos ant kojų gavus pranešimą apie didelę avariją Kėdainių rajone. Eismo įvykio metu susidūrė du automobiliai – lengvasis ir automobilvežis. Įvykio metu nukentėjo ir į ligoninę pristatyti abiejų transporto priemonių vairuotojai.

Pranešė įvykio liudininkė

Prieš 15 valandą Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pilietiškos moters pranešimas, kad kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, ties posūkiu į Daumantų kaimą, susidūrė du automobiliai, yra sužeistų žmonių, kurie neišlipa iš suniokotų transporto priemonių.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, du greitosios medicinos pagalbos tarnybos ekipažai, du policijos pareigūnų ekipažai.

Traliuko vairuotojui taip pat prireikė skubios medikų pagalbos, jaunam vyrui akivaizdžiai matėsi lūžusi ranka, įtarti ir kiti sužalojimai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Suteikė pagalbą ir išvežė į ligoninę

Į įvykio vietą atskubėjus pirmiesiems gelbėtojams, paaiškėjo, kad susidūrė vyrų vairuojami automobiliai „Opel“ ir „Ford“.

Opelio vairuotoją, atlaužę sulankstytas duris, gelbėtojai ištraukė iš automobilio, uždėjo kaklo įtvarą, paguldė ant specialios gelbėjimo lentos ir perdavė greitosios medicinos pagalbos medikams. Vyras buvo sąmoningas, tačiau sutrikęs, skundėsi galvos skausmais.

Traliuko vairuotojui taip pat prireikė skubios medikų pagalbos, jaunam vyrui akivaizdžiai matėsi lūžusi ranka, įtarti ir kiti sužalojimai. Abu vyrai skubiai išgabenti į gydymo įstaigą.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko, kuomet 1957 metais gimęs lengvojo automobilio vairuotojas išvažiavo iš šalutinio kelio, kuris veda į Daumantus, ir susidūrė su keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva važiavusiu traliuku, kurį vairavo 2003 metais gimęs vyras.

Aut. past.

Smūgio būta labai stipraus

Įvykio aplinkybių ėmėsi tirti policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko, kuomet 1957 metais gimęs lengvojo automobilio vairuotojas išvažiavo iš šalutinio kelio, kuris veda į Daumantus, ir susidūrė su keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva važiavusiu traliuku, kurį vairavo 2003 metais gimęs vyras.

Smūgio būta labai stipraus – lengvoji mašina net apsisuko, buvo stipriai sumaitota. Traliuko priekis taip pat nemenkai apdaužytas.  

Į įvykio vietą atskubėjus pirmiesiems gelbėtojams, paaiškėjo, kad susidūrė vyrų vairuojami automobiliai „Opel“ ir „Ford“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Abu vairuotojai buvo blaivūs

Įvykio vietoje buvę liudininkai svarstė, kad galbūt lengvojo automobilio vairuotoją apakino saulė, mat ji popietę švietė itin ryškiai, o galbūt eismo įvykį lėmė kitos aplinkybės.

Į visus klausimus atsakys policijos pradėtas tyrimas.

Beje, jau aišku, kad eismo įvykio metu abu nukentėję vyrai buvo blaivūs.

3 Komentarai

  • mūsų avijautis iš šalutinio taranavo?

    • Ne. Traliuka akademiskis nusioirko dar nespejo doku sutvarkyti. Ir diedas kai kale rankos suluzo jaunoliui. Tik pas mus greitoji yra letoji nes zurnalistas atvare uz graitaja greiciau

  • Iš to keliuko debilai visada stengias kuo greičiau iššokt. Turim ką turim.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video