„Laisvė šviečia“ – solidarumo ir vienybės su Ukraina akcija Kėdainiuose

 „Laisvė šviečia“ – solidarumo ir vienybės su Ukraina akcija Kėdainiuose

Vasario 24-oji krauju įrašyta į modernaus ir demokratiško pasaulio istoriją, kuomet paryčiais rusų tironas nusitaikė į strateginius Ukrainos gynybos objektus ir visą laisvąjį pasaulį. Žuvo ir žūsta tūkstančiai nekaltų žmonių, kankinamos ir niekinamos moterys, vaikai. Nesuvokiamas žiaurumas nepalaužė valios gintis, negana to, Ukraina sutelkė laisvei neabejingus žmones visame pasaulyje. Ukrainos laisvė yra mūsų laisvė!

Praėjo beveik metai, kuomet Rusija pradėjo karinius veiksmus prieš Ukrainą. Šiandien jai kaip niekad reikalingas mūsų palaikymas. „NESUSTOKITE. Darykite tą patį“, – paklaustas, ką dar Lietuva galėtų padaryti, atsakė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Vasario 24 d. 18.30 val. Kėdainių kultūros centras kartu su Kėdainių rajono savivaldybe bei Kėdainių samariečiais kviečia visus susiburti Didžiosios Rinkos aikštėje su vėliavomis ir transparantais bei solidarumo žiburiais palaikyti nuo karo kenčiančios Ukrainos ir jos žmonių!

Einantys į Didžiosios Rinkos aikštę kviečiami atnešti ir padovanoti kartono, žemų metalinių skardinių, žvakių (gali būti ir naudotos, jų likučiai, tačiau vaškas turi būti tinkamas patalpoms – kapų žvakės nėra tinkamos), parafino, kurie bus panaudoti gaminant apkasų žvakes, padedančias išgyventi esant žemai temperatūrai.

Akcijos dalyviai bus kviečiami aukoti Ukrainai ir trumpuoju numeriu 1482.

Būkime vieningi – būkime kartu su Ukraina!

Rekomenduojami video