Labūnavoje ir Sičioniuose bus liejamas ištisinis asfaltas

 Labūnavoje ir Sičioniuose bus liejamas ištisinis asfaltas

Kėdainių rajono savivaldybė ir Pelėdnagių seniūnija ypač daug skundų susilaukė iš Sičionių kaimo gyventojų. Žmonės teigė, kad gatvė buvo labai duobėta./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Labūnavos ir Sičionių kaimuose darbuojasi sunkioji technika – ruošiami kelkraščiai ir netrukus šių kaimų dviejose gatvėse bus liejama ištisinė asfalto danga. Kėdainių rajono savivaldybė ypač daug skundų susilaukė iš Sičionių kaimo gyventojų. Pagaliau žmonės namus galės pasiekti lygiu ir neduobėtu keliu.

Duobė ant duobės

Kėdainių rajono savivaldybė ir Pelėdnagių seniūnija ypač daug skundų susilaukė iš Sičionių kaimo gyventojų. Žmonės teigė, kad gatvės būklė buvo išties prasta.

„Mūsų gatvė asfaltuota, bet tas asfaltas jau senas, todėl dabar čia vienos duobės. Dantis galima pamesti. Aš kreipiausi ir į seniūniją, ir į savivaldybę, aiškinau, kad mums reikia gero kelio, kad nebegalime taip gyventi.

Anksčiau kelią kasmet patvarkydavo, duobes užlopydavo, o šiemet nieko, vienos duobės. Baisu. Tikrai baisu“, – atsiduso Sičionių gyventojas Arūnas Butėnis.

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Labūnavos kaime darbuojasi sunkioji technika – ruošiami kelkraščiai ir netrukus šioje gatvėje bus liejama ištisinė asfalto danga./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Darbai strigo

„Rinkos aikštė“ susisiekė su Pelėdnagių seniūnija, čia paaiškėjo, kad darbai strigo dėl besikeičiančių asfalto kainų, mat jos labai kilo.

„Taip, darbai vėluoja, bet jie tikrai bus padaryti. Asfaltavimas visoje Lietuvoje vėluoja, ne nuo mūsų čia priklauso.

Problema yra, žinoma, esame ne kartą kalbėję su gyventojais. Ten Sičioniuose duobių tiek daug, kad šiemet ne lopyti nusprendėme, o lieti ištisinį asfaltą“, – paaiškino vietos seniūnas Edvinas Pagirskas.

Seniūnas paaiškino, kad šiemet bus tvarkomis dvi gatvės – Labūnavoje bus tvarkoma link užtvankos vedančios Linelių gatvės dalis, o Sičioniuose – kaimą kertančios Šaltinio gatvės dalis. 

Aut. past.

Bus tvarkomos dvi gatvės

Seniūnas paaiškino, kad šiemet bus tvarkomos dvi gatvės – Labūnavoje bus tvarkoma link užtvankos vedančios Linelių gatvės dalis, o Sičioniuose – kaimą kertančios Šaltinio gatvės dalis. 

„Abiejose gatvėse bus liejamas ištisinis asfaltas. „Ukmergės keliai“ jau dirba Labūnavoje, čia dabar tvarkome kelkraščius, nuimame žemes. 

Netrukus bus imamasi asfaltavimo darbų ir šių gatvių dalys bus sutvarkytos, remonto joms nereikės daugybę metų ir problema bus išspręsta. Šios gatvės bus sutvarkytos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų“, – informavo seniūnas.

1 Komentaras

  • Puiku !
    Tik ką mastote dėl aplink Kėdainius esančių žiedų ?Graudu ,kad niekam nerūpi!Čia ne tik mašinų laužymas ,bet ir didžiulė gėda!
    Kam namuose merkti gėlių puokštes ,jei palovy sušluotos šiukšlės.O gal cia milijoninės investicijos ?!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video