Kuo gali nustebinti kristalai?

 Kuo gali nustebinti kristalai?

pexels.com nuotr.

Žmogaus gyvenime kristalai užima gana svarbią vietą  jau kelis tūkstančius metų. Žiloje senovėje jie buvo pripažinti, kaip išskirtines galias turintys žvaigždžių pasiuntiniai. Mūsų laikais jų populiarumas nė kiek nesumažėjo, jiems ir toliau priskiriamos mistinės galios, todėl jie sėkmingai naudojami įvairiuose energetinės terapijos užsiėmimuose, plačiai taikomi praktikoje.

Kaip kristaluose pasireiškia paslaptingos energetinės vibracijos?

Anot mokslininkų, kristalą jo augimo metu veikia tam tikros įtampos, kurios vėliau, kristalui atsidūrus atitinkamoje aplinkoje, atsipalaiduoja. Šio reiškinio metu sukyla ypatingos vibracijos, kurias fizikai vadina Pjezoelektriniu efektu.

Šio efekto principas primena kvarcinio laikrodžio veikimą, kada šis, nors pagamintas šaltu būdu, po to, kai uždedamas ant šilto kūno, ima tiksėti, nes veikia skatinamas kristalų vibracijos. Tai patvirtino moksliniai bandymai.

Už kokias išorines savybes yra vertinami kristalai?

Kristalai yra vertinami ne tik dėl galimai mistinių savybių, gebėjimo gydyti psichologinius ir fizinius negalavimus, bet ir dėl išskirtinės savo išvaizdos. Ypač juos giria už tai, kad daugeliu atvejų kristalai ima keisti savo išvaizdą keičiantis apšvietimui. Be to, dėl savo spalvų įvairovės juos galima naudoti ir kaip namų interjero paįvairinimo detalę. Dėl visų šių priežasčių kristalų paklausa rinkoje nė per plauką nesumažėjo.

Kur daugiausiai pasaulyje randama kristalų ir kuris iš jų yra labiausiai paplitęs?

Daugiausiai kristalų, tarp kurių akvamarinai, granatai, topazai, berilai ir kiti yra randami Brazilijoje, JAV, Madagaskaro saloje bei Rusijoje, Afrikos ir Azijos žemynuose. O labiausiai paplitęs mineralas mūsų planetoje yra skaidrusis kvarcas. Jis naudojamas ne tik juvelyrikoje, bet ir pramonėje.

Žmonėms žavesį kelia jo skaidrumas, išskirtinis kietumas ir tobulos formos. Jis yra pramintas netirpstančiu ledu. Tačiau jis ne visada yra permatomas, dėl jame atsidūrusių įvairių priemaišų, jo spalva gali svyruoti nuo bespalvės iki tamsiai juodos.

Šis kristalas yra aptinkamas gana retai, todėl yra labai vertinamas ir populiarus. Ypač yra graibstomi tie skaidriojo kvarco kristalai, kuriuose matosi įsimaišę siūlinės kitų mineralų sruogelės, kurios senovėje vadindavo „Veneros plaukais“ bei „Amūro strėlėmis“.

Rekomenduojame parsisiųsti:

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video