Krakėse darbus paspartins ir naujas pagalbininkas

 Krakėse darbus paspartins ir naujas pagalbininkas

Naujutėlaitis šakų smulkintuvas visai neseniai papildė Krakių seniūnijos technikos parką.

Vis labiau trūkstant darbščių darbo rankų Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai priversti sukti galvas, kaip laiku suspėti atlikti visus darbus. Besiruošdama pavasariniams darbams Krakių seniūnija įsigijo šakų smulkintuvą, kuris labai paspartins ir palengvins darbus parkuose. Beje, šiemet seniūnijoje tai ne pirmas pirkinys – metų pradžioje buvo įsigytas gatvių šlavimo agregatas.

Papildė parką

Visai neseniai naujutėlaitis agregatas papildė minėtos kaimiškosios seniūnijos technikos parką. Seniūno Ernesto Barčo teigimu, pagal galimybes stengiamasi, kad atliekant darbus reikėtų kuo mažiau rankų darbo ir kad darbas vyktų kuo operatyviau.

„Darbo rankų išties trūksta, todėl labai džiaugiamės naujuoju pirkiniu. Tai naujas, šiuolaikiškas agregatas.

Dar vienas seniūnijos pirkinys palengvins viešųjų erdvių bei Pašušvio parko tvarkymo darbus. Kartu ir toliau einame su pažanga laikydamiesi „žaliojo kurso“.

Norime, kad darbai būtų atlikti ne tik laiku, bet ir kokybiškai. Taip pat naudojant techniką reikia mažiau žmogiškųjų resursų“, – paaiškino E. Barčas.

Ne pirmas

Naująjį agregatą apžiūrėjo bei įvertino ir Krakių seniūnijos darbuotojai. Prižiūrėti viešąsias erdves ir parkus jiems bus daug lengviau.

Beje, šiemet tai ne pirmas šios seniūnijos pirkinys, kuriuo siekiama optimizuoti darbus, kad jie būtų atlikti kuo kokybiškiau ir operatyviau.

Metų pradžioje šios kaimiškosios seniūnijos technikos parką papildė modernus gatvių šlavimo agregatas.

Vis labiau trūkstant darbščių darbo rankų Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai priversti sukti galvas, kaip laikus suspėti atlikti visus darbus.

Aut. past.

Tai irgi šiuolaikiškas įrenginys – jame įmontuota ir drėkinimo sistema, kad šluojant nedulkėtų.

Prieš keletą metų seniūnija įsigijo smėlio ir druskos barstytuvą, kuris, reikalui esant, buvo naudojamas seniūnijos gatvėse.

Seniūnija taip pat įsigijo sniego valymo agregatą. Šie įrenginiai puikiai pasitarnavo prižiūrint viešąsias erdves. 

2 Komentarai

  • Musų seniunas pats geriausias.Zmones ji myli ir gerbia.

    • didesnei dievo garbei galės kokiai biednai šeimai pečiaus kūrenimui atiduoti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video