Kovo 26-osios, antradienio, horoskopas

 Kovo 26-osios, antradienio, horoskopas

Piqsels.com nuotr.

Karolina Konopackienė (ELTA)

AVINAS. Norite ar nenorite, šiandien teks derintis prie kitų žmonių planų, interesų. Kai kurie santykiai ar reikalai gali visiškai pakeisti pobūdį. Galbūt teks dalyvauti privalomame renginyje, atlikti tarpininkų vaidmenį ar kt.

JAUTIS. Ši diena skirta aktyviam darbui ir bendravimui. Pasijusite reikalingi, vertinami. Galite keisti įvaizdį, pradėti laikytis griežtos dietos. Per staigus pokytis gali pakenkti, todėl viską darykite subtiliai ir nuosekliai.

DVYNIAI. Produktyvi diena, tačiau be darbo, įtemptų pastangų ir kūrybinių kančių nieko nepasieksite. Staigmenų galite tikėtis iš vaikų, gerbėjų. Galbūt teks dosniau paišlaidauti artimo žmogaus labui.

VĖŽYS. Namų padailinimui, buitinėms ar techninėms reikmėms galite išleisti nemažą sumelę pinigų. Patirsite prieštaringų emocijų. Regis, jūsų elgesys ir žodžiai kitus stebins, intriguos arba ves iš pusiausvyros.

LIŪTAS. Šiandien galite išgirsti įdomių naujienų iš artimos aplinkos žmonių, žiniasklaidos. Numatomos permainos, kurios privers jaudintis, nerimauti. Nepasiduokite provokacijoms.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti harmoninga ir produktyvi. Galėsite ramiai užsiimti įprastinėmis veiklomis. Tikriausiai kils idėjųz, susijusių su nekilnojamuoju turtu, remontu, statybomis, nuosavu verslu.

SVARSTYKLĖS. Tai gali būti įspūdžių ir galimybių kupina diena. Tik neskaičiuokite svetimų pinigų ir nesiekite to, kas jums nepriklauso. Saugokitės vagių, aferistų, atsargiai elkitės su dokumentais.

SKORPIONAS. Diena turėtų būti rami, jei neversite savęs užsiimti tuo, kam nepritaria širdis ir protas. Dar geriau, jeigu galėsite pabūti vienumoje, pailsėti. Į jūsų iniciatyvą aktualioje srityje tikriausiai bus atsakyta, tačiau ne visiškai taip, kaip tikitės.

ŠAULYS. Šiandien būsite aktyvūs, linkę siekti aplinkinių dėmesio, pripažinimo. Patirsite šaunių įspūdžių, jei susitiksite su gerais draugais, bendraminčiais. Tačiau išleisite nemažai pinigų.

OŽIARAGIS. Tikriausiai spręsis finansinės problemos, atsiras dalykinių pasiūlymų. Tačiau geri dalykai nenukris iš dangaus, o turės būti nusipelnyti. Galbūt teks reikalauti, kad būtų vykdomi susitarimai, apmokama už atliktus darbus ar pan.

VANDENIS. Šiandien jus domins kelionės, šurmulys, susitikimai, studijų atsiskaitymai. Galimas įdomus pokalbis su nepažįstamu asmeniu. Galite gauti svarbių žinių iš oficialios institucijos ar užsienio.

ŽUVYS. Ši diena tikriausiai paskatins kurti naujus planus, pažers įspūdžių. Nerimą kels didelės išlaidos, nuo kurių neįmanoma išsisukti. Galbūt išgyvensite ir dėl artimą žmogų užklupusių problemų.

Kovo 26-oji – Purpurinė diena (Epilepsijos pažinimo diena).

Kovo dvidešimt šeštoji, antradienis (antroji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 279 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė;

rytoj: Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara;

poryt: Girmantė, Odeta, Rimkanta, Rimkantas, Rimkantė, Siksta, Sikstas, Vigailė.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 6.07, leidžiasi 18.43. Dienos ilgumas – 12.36.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

Protingos mintys:

„Mažiausiai mirties bijo tie žmonės, kurių gyvenimas turi didžiausią vertę“ (I. Kantas).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video