Kokie kėdainiečiams buvo 2021-ieji: Metų karjera

 Kokie kėdainiečiams buvo 2021-ieji: Metų karjera

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotraukų koliažas

Tęsiame 2021-ųjų metų įvykių apžvalgą. Šiandieną apžvelkime kėdainiečių karjeros pokyčius: kas palypėjo bent laipteliu aukščiau, kas užėmė visiškai naują poziciją, o kas išlaikė esamą. Taigi Jūsų dėmesiui – Metų KARJERA.

METŲ KARJERA

Naujas Kėdainių sporto centro direktorius

Tomas Pakštys

Konkursą į Kėdainių sporto centro direktoriaus pareigas laimėjo ir šiam centrui nuo sausio mėnesio vadovauja Tomas Pakštys.

Prieš tai T. Pakštys šiame centre ėjo laikinojo vadovo pareigas, kai iš jų nuo 2019 metų vasaros iš vadovo pareigų pasitraukė beveik penkerius metus šiai įstaigai vadovavęs Arnas Argustas.

Naujas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Vytautas-Grigas_g-1024x716.jpg
Vytautas Grigas

Beveik penkis mėnesius su vienu pavaduotoju dirbęs Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius metų pradžioje sulaukė komandos pastiprinimo.

Į administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas paskirtas ilgametis Dotnuvos seniūnas Vytautas Grigas. Šias pareigas jam patikėjo rajono tarybos nariai po savivaldybės tarybos posėdyje surengto slapto balsavimo.

Pasikeitė „Lifosos“ vadovas

Balandžio 30-ąją pasikeitė akcinės bendrovės „Lifosa“ vadovas.

Ilgametis šios įmonės direktorius, daugiau nei pusę amžiaus dirbęs šioje įmonėje, Kėdainių krašto Garbės pilietis ir vienas įtakingiausių mūsų krašto ir visos Lietuvos verslininkų Jonas Dastikas, paruošęs sau pamainą, išėjo į pensiją.

J. Dastiką „Lifosos“ generalinio direktoriaus pareigose pakeitė Rimantas Proscevičius, iki tol gamykloje ėjęs technikos direktoriaus pareigas.

Parodė pasitikėjimą

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Tereza-Sotnik_asmeninio-albumo-nuotr.-1021x1024.jpg
Tereza Sotnik

Kėdainių socialdemokratai parodė pasitikėjimą nuo 2015 metų Kėdainių socialdemokratų partijos skyriui vadovaujančiai Tereza Sotnik.

Gegužės mėnesį ji perrinkta vadovauti šiam skyriui dar vienai dvejų metų kadencijai. Jai pirštinę metė Seimo narys Tomas Bičiūnas, tačiau juo partijos kolegos taip nepasitikėjo kaip T. Sotnik ir pakankamo balsų skaičiaus, kad galėtų tapti partijos skyriaus pirmininku, jam gauti nepavyko.

Permainos savivaldybės Švietimo skyriuje

Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pareigas paliko ir į pensiją išėjo ilgametis šio skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius.

Jį šiose pareigose pakeitė Vilma Dobrovolskienė. Švietimo skyriaus vedėjos pareigas ši moteris kol kas dar eina laikinai, ar taps ji nuolatine šio skyriaus vedėja, paaiškės įvertinus jos darbo rezultatus.

Pasikeitė lyderis

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Kacevicius-ir-Aukstikalnis.jpg
Arūnas Kacevičius (kairėje) ir Paulius Aukštikalnis

Gegužės pabaigoje pasikeitė visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas.

Ilgą laiką juo buvęs Arūnas Kacevičius dėl išaugusio savo kaip savivaldybės administracijos direktoriaus darbo krūvio šių pareigų atsisakė ir perdavė jas vicemerui Pauliui Aukštikalniui.

Tapo frakcijos seniūnu

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra fiodorovas.jpg
Viktoras Fiodorovas

Liepos pirmąją Seimo opozicinės Darbo partijos frakcijos seniūnu išrinktas kėdainietis Viktoras Fiodorovas. Jis pakeitė lig šiol seniūno pareigas ėjusį Vigilijų Jukną.

Išrinktas naujas Kėdainių Rotary klubo prezidentas

Rimantas Guogas

Rugsėjo 22 dieną Kėdainių Rotary klubas minėjo 23-ejų metų gyvavimo sukaktį. Ta proga vyko kamerinio orkestro „Naujos idėjos“ (NIKO) koncertas, į kurį Evangelikų reformatų bažnyčioje buvo pakviesti kėdainiečiai.

Naujuoju Rotary klubo prezidentu išrinktas buvęs Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro vadovas Rimantas Guogas.

R. Guogas pakeitė iki šiol klubo prezidento pareigas ėjusį Vygandą Valiukevičių.

Nauja seniūno pavaduotoja

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra pavaduotoja-Palubinskiene.jpg
Samantė Mituzaitė Palubinskienė

Spalio mėnesį Kėdainių miesto seniūnijoje darbą pradėjo naujoji seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė.

Į šias pareigas jauna moteris buvo paskirta po to, kai laimėjo Valstybės tarnybos departamento skelbtą konkursą. Ji turi darbo patirties, yra baigusi politikos bei viešojo administravimo studijas.

Nauja mokinių lyderė

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Kamile_Vaiciukeviciute2.jpg
Kamilė Vaiciukevičiūtė

Kėdainių rajono mokinių taryba naująja savo organizacijos pirmininke išsirinko Kamilę Vaiciukevičiūtę.

Septyniolikmetė Šviesiosios gimnazijos trečios gimnazinės klasės (vienuoliktos klasės) moksleivė sakė, jog kandidatuodama į pirmininkės pareigas norėjo išbandyti savo jėgas ir galimybes.

„Manau, kad viena iš svarbesnių problemų, su kuria teks susidurti šiais mokslo metais, yra suprastėjusi moksleivių psichologinė sveikata po ilgo karantino bei nuotolinio ugdymo laikotarpio“, – apie laukiančius iššūkius užsiminė naujoji rajono moksleivių lyderė.

Naujas ūkininkų lyderis

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Dainius-Sabulis-1-1024x794.jpg
Dainius Sabulis

Spalio mėnesį Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos nariai išsirinko naują pirmininką. Juo po atviro balsavimo tapo jaunasis ūkininkas iš Pelėdnagių seniūnijos Dainius Sabulis.

Nuo 2008 metų Kėdainių krašto ūkininkų sąjungai vadovavęs ūkininkas Virmantas Ivanauskas penktai kadencijai savo kandidatūros į pirmininko pareigas nekėlė.

Darbiečių lyderis nepasikeitė

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Uspaskich.jpg
Viktoras Uspaskich

Lapkričio viduryje Kėdainių arenoje buvo surengtas XII Darbo partijos suvažiavimas, kuriame buvo renkamas primininkas. Juo perrinktas ligšiolinis partijos vadovas Viktoras Uspaskich.

V. Uspaskich su pertraukomis partijai vadovauja nuo 2003-iųjų.

Darbo partijos pirmininkas renkamas dvejiems metams. Praėjusi V. Uspaskich kadencija dėl pandemijos buvo prailginta nuo 2 iki 3,5 metų.

Darbo partijai priklauso per 10,2 tūkst. narių. Šios partijos frakcijoje yra dešimt parlamentarų.

Nauja tarybos narė

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Radaviciene.jpg
Rima Radavičienė

Gruodžio mėnesį medikų gretas rajono taryboje papildė gydytoja Rima Radavičienė. Ji pakeitė vos kelis mėnesius save politikoje išbandžiusią labūnaviškę Jurgitą Vaitiekūnienę tiek rajono taryboje, tiek Švietimo ir kultūros komitete.

Medikams ne pats geriausias laikas naujoms pareigoms, nes atsakomybių ir sumaišties pakanka ir dabartinėje jų kasdienybėje, tačiau R. Radavičienė labai atsakingai ir pareigingai nusiteikusi tarybos naujokė.

Judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ narė R. Radavičienė rajono taryboje papildė ir gausų medikų būrį, su kuriuo planuoja pasitarti bei savo nuomonę išsakyti medicinos klausimais. Kartu ji dirbs ir sveikatos interesus gins su frakcijos nariu chirurgu Alfredu Hofmanu, jaunuoju politiku pagal išsilavinimą farmacininku, mero pavaduotoju ir ligoninės savanoriu Pauliumi Aukštikalniu. Be jų, rajono taryboje nuo kadencijos pradžios dirba R. Radavičienės kolegos medikai Aušrelė  Kaminskienė, Edita Bodendorfė, Vilma Šnurevičiūtė ir Jūratė Judickienė.

Ligoninė pagaliau turi vadovą

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra ligonines-konkursa-laimejo-1024x768.jpg
Meras Valentinas Tamulis ir Edita Vaškevičienė

Pagaliau Kėdainių ligoninė turi naują vadovę. Ja tapo teisės krypties ir socialinių mokslų bakalauro bei socialinio darbo magistro išsilavinimą turinti Edita Vaškevičienė.

Jonavietė E. Vaškevičienė šiuo metu užima VšĮ Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centro Rukloje generalinės direktorės pareigas. Anksčiau dirbo Ruklos pabėgėlių centre.

E. Vaškevičienė yra VšĮ „Sveikatos metai“ vykdomoji direktorė ir socialinės globos įstaigų asociacijos „Humanitas“ prezidentė.

Pretendentė į VšĮ Kėdainių ligoninės direktoriaus postą po pakartinai skelbti konkurso II ture aplenkė kitą kandidatą ir jos vizija bei atsakymai pasirodė merui tinkamesni. Jis ir priėmė sprendimą.

3 Komentarai

  • Proscevičius gal mažiau ,,prichimičins“nei Jonas?

    • Gal pagaliau baigsis įdarbinimas pagal pažintis. Nesvarbu, kad galvoje tuščia, svarbu, kad pažįsti kažką. O daug darbščių žmonių už tvoros lieka.

  • To „Petras“
    Su tuščia galva galvojama, kad ir pas kitus tuščia. Nu gal kelnėse kažką turi. Bet abejoju Juk pletkų babcė esi. . Dink iš čia ir nustok skaldyt žmones.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video