Keleivių pilnas BMW rėžėsi į ekskavatorių

 Keleivių pilnas BMW rėžėsi į ekskavatorių

Kėdainių rajone šeštadienio popietę įvyko didžiulė avarija – milžinišku greičiu skriejęs keleivių pilnas BMW rėžėsi į kelininkų ekskavatorių. Per avariją sunkiai sužeisti net keturi žmonės – du vyrai ir dvi moterys.

13 val. 24 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad remontuojamame kelio ruože ties Kalnaberžės kaimu lengvasis automobilis BMW rėžėsi į kelininkų ekskavatorių, yra užspaustų žmonių. Į įvykio vietą isškubėjo net keturi greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažai, Dotnuvos ir Kėdainių ugniagesiai, policijos pareigūnai. Atvykę į įvykio vietą pareigūnai išvydo kraupų vaizdą – BMW automobilis buvo virtęs metalo krūva, ant variklio gulėjo sunkiai sužalota moteris, dar viena moteris ir vyras buvo įkalinti viduje, o ketvirtas vyriškis smūgio jėgos buvo išsviestas į lauką.  

Ugniagesiams teko specialiomis žirklėmis karpyti metalo laužu virtusio automobilio konstrukcijas ir vaduoti žmones. Visi žmonės gyvi, bet sunkiai sužeisti išvežti į Kėdainių ir Kauno ligonines.

Policijos pareigūnai tiria eismo įvykio aplinkybes, bet jau dabar aišku, kad remontuojamame kelio ruože BMW lėkė milžinišku greičiu. Liudininkai svarsto, kad automoblis galėjo važiuoti apie 150 km/h greičiu.

„Čia greitis yra ribojamas, o tas automobilis tiesiog skrido, prašvilpė pro mane iš tėškėsi į ekskavatorių. Pribėgau, o ten vaizdas kraupus, tikra mėsmalė, kūnai stipriai sumaitoti. Nedelsiant paskambinau pagalbos tarnyboms, informavau apie situaciją“, – įvykio vietoje kalbėjo „Kauno tiltų“ meistras, kuris pirmasis ir atskubėjo į nelaimės vietą, mat tuo metu buvo visai šalia.

Ekskavatoriuje dirbęs vairuotojas nenukentėjo, žmogus patyrė šoką.    

Po eismo įvykio daug kam kilo abejonių ar vairuotojas buvo blaivus. Policijos pareigūnai turėjo informacijos, kad šiais valstybiniais numeriais pažymėtas automobilis yra patekęs į pareigūnų akiratį, mat anksčiau buvo gauta pranešimų, kad šį galėjo vairuoti neblaivus vairuotojas. 

Vairuotojas yra 38-erių metų Vitėnų kaimo gyventojas, visi kiti sužeistieji – Kalnaberžės gyventojai. 

Po eismo įvykio automobilyje dar veikė muzikos grotuvas, labai garsiai grojo muzika, kol gelbėtojai atjungė automobilio akumuliatorių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video