Kėdainiuose vykdys karinio rengimo pratybas

 Kėdainiuose vykdys karinio rengimo pratybas

Asociatyvi BNS Mariaus Vizbaro nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė rugsėjo 3–4 dienomis Kėdainių mieste ir Pašilių miške planuoja vykdyti karinio rengimo pratybas.

Jose dalyvaus apie šešiasdešimt uniformas vilkinčių karių. Kariai judės ginkluoti, imitaciniai šaudmenys naudojami nebus. 

Užtikriname Jus, kad pratybų rajone kariai laikysis priešgaisrinių ir gamtos apsaugos taisyklių, kelių eismo taisyklių ir civilių gyventojų kasdienė veikla nebus trikdoma. Jei nurodytu periodu planuojama vykdyti kita veikla, maloniai prašome informuoti kontaktinį asmenį.

Kontaktinis asmuo kpt. Gerardas Sutkus, tel. 8 686 34 035.

7 Komentarai

 • Nori pažaisti karą.Važiuokit į Ukrainą(ten galėsite ir tikrais pasaudit).

 • Vaiku zaidimai o po pratybu tokia pjanke buna miske atvaziuokit pafilmuot

 • „Šiame pasaulyje nėra mažiau prastesnio individo nei „kacapas“. Šis piktadarys, gimęs nacių šalyje, maitinamas nacių propagandos, niekada netaps žmogumi.
  Jo šalis neturi draugų – tik glostytojus ir priešus. Jo šalis gali tik grasinti, žeminti ir žudyti.
  O tam, kad šis Rusijos statusas būtų išsaugotas, eilinis „kacapas“ pasiruošęs paaukoti savo, tėvų ir vaikų gyvybes, savo žmonių gyvenimo kokybę.
  Iš tiesų, „kacapai“ yra gyvūnai. Jie nuožmūs, kraujo ištroškę, bet… mirtini“, – sakė Nobelio literatūros premiją laimėjęs rusų rašytojas ir intelektualas A.Solženicynas.

 • Kacapas,kaip kacapas.Bet tarp mūsų lietuvaičių yra tokių,kad ir kacapas prieš juos atrodo angelas.Nereikia toli eiti-pažiurėk į konservatorius ir į vyriausybę.

  • ATS, vata issipurtyk is kelniu.

 • Su kareiviais nėra ko kalbėt apie karą. Jie savo politiką varo su išplautomis smegenimis.

 • O aš ir viedrą su vandeniu buvau paruošęs ,,įkaitusiems“kareivoms.Pabrokijo jie mūsų mišką,Pašilių kolektyvinius pasirinko.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video