Kėdainiuose viešės žinomas rašytojas, dvasininkas, gyvenimo prasmės terapeutas Benas Lyris

 Kėdainiuose viešės žinomas rašytojas, dvasininkas, gyvenimo prasmės terapeutas Benas Lyris

Auros Šimkienės lrytas.lt nuotr.

„Stebuklai yra paprasti dalykai, pamatyti su meile“

Balandžio 6 dieną, šeštadienį, Kėdainiuose viešės žinomas rašytojas, dvasininkas, gyvenimo prasmės terapeutas Benas Audrius Martusevičius, pasirašinėjantis Beno Lyrio slapyvardžiu. Susitikimas su juo prasidės 15 val. Pokalbis vyks Vaikų ir jaunimo skyriaus stiklinėje erdvėje, Didžiosios Rinkos a. 4.

Bus kalbama apie mūsų gyvenimo baimes, sunkumus ir iššūkius, klausysimės operos solistės Oksanos Auškalnytės-Mockuvienės atliekamų kūrinių.

Kūryba, poezija ir rašymas yra neatskiriama Beno Lyrio gyvenimo dalis. Jo žodžiai lieka ne tik socialiniuose tinkluose, kuriuose jis turi daugybę gerbėjų, bet ir knygose. „Kalbu jose taip, kaip norėčiau, kad su manimi kalbėtų kiti“, – sako kunigas, skaitytojus gydantis pozityviomis mintimis ir drąsinančiu turiniu.

Jis yra šešių įkvepiančių, ramybę ir išmintį dovanojančių knygų autorius. Naujausios autoriaus knygos – „365 įkvėpimai mylėti“ ir „Išgydytos mintys“, kurias 2024 m. išleido leidykla „Alma littera“.

 Susipažinti su autoriumi ir jo knygomis galite čia: https://almalittera.lt/collections/benas-lyris

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video