Kėdainių sporto centro direktoriui skirtas įspėjimas

 Kėdainių sporto centro direktoriui skirtas įspėjimas

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybai atlikus auditą Kėdainių sporto centre, rasta pažeidimų. Nustatyta, kad apskaita buvo tvarkoma netinkamai, o direktorius pažeidė Viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo įstatymo reikalavimus. Jam paskirtas įspėjimas.

Pasikartojus pažeidimui, galės atleisti

Kaip informavo Kėdainių rajono savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vyr. specialistė Neringa Petrauskienė, auditorių išvadų pagrindu pripažinta, kad Kėdainių rajono sporto centro direktorius Tomas Pakštys pažeidė Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 2 punkto, 11 straipsnio 1 ir 2 dalių nuostatas, padarė darbo pareigų pažeidimą ir yra įspėtas.

Auditoriai Sporto centro buhalterijoje ir T. Pakščio darbe rado pažeidimų – jam skirtas įspėjimas./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Auditoriai nustatė, kad T. Pakštys, dalyvaudamas rengiant, svarstant ir priimant sprendimus, nesilaikė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo įtvirtinto reikalavimo vengti interesų konflikto. Koks buvo tas interesų konfliktas, nedetalizuojama.

Taip pat nustatyta, kad Kėdainių sporto centre apskaita tvarkyta netinkamai.

Paklaustas, ar dėl to Sporto centro direktorius neprarado mero pasitikėjimo, Valentinas Tamulis atsakė „dar ne“.

5 Komentarai

  • Na pasitikiėjimo tikrai neprarast, kai abu koja kojon eina. Be atestacijos matai direktorium paskirt galima, tai ir pirkimus savo naudai galima daryt 🙂

  • Abu bibukai ir tiek

  • Dėl Arno būkit ramus

  • Abu šikaliniai ir tiek

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video