Kėdainių šokėjai iš čempionato grįžo su medaliais (FOTOGALERIJA)

Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ nuotr.

Ilgametes sportinių šokių tradicijas puoselėjančio Kėdainių miesto šokėjai sėkmingai skina pergales varžybose ir pildo mūsų krašto medalių kraitį. Prienuose vykusiame Lietuvos sportinių šokių federacijos lygos „Šokiai visiems“ čempionate net kelioms Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ solo šokėjoms pavyko iškovoti čempionių vardą.

Solo šokiai populiarėja

Varžybose iš viso dalyvavo 226 solo šokėjai. Jie pasirodė solo Latino, Caribbean Style ir komandų grupėse.

Lygos „Šokiai visiems“ direktorė Lilija Bernatavičienė pasidžiaugė, jog šiais metais tiek solo, tiek ir komandų varžybose dalyvavo didžiausias skaičius šokėjų per visus pastaruosius metus: „Pasaulinė tendencija, jog šokti ir varžytis galima ne tik poromis, bet ir solo, ateina į Lietuvą. Mūsų treneriai noriai moko ir solo šokėjus, todėl ir šokėjų lygis labai pakilo: jau formuojasi daugiau klasių, atsiranda aukštesnio meistriškumo šokėjų.“

Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ vadovai bei treneriai Ivanas Tokarevas ir Natalija Tokareva džiaugėsi savo klubo šokėjos Gretos Petravičiūtės iškovotu bronzos medaliu./Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ nuotr.

Puikūs pasirodymai

Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ Solo Latino Lietuvos čempionate-pirmenybėse dalyvavo net 17 klubo narių.

Šokėja Elzė Kaupaitė jaunučių 1 amžiaus grupėje tapo šalies čempione. Triumfu džiaugėsi ir suaugusiųjų kategorijoje Lietuvos čempione pripažinta Raminta Linevienė.

Aut. past.

Greta Petravičiūtė jaunių 2 amžiaus grupėje tapo bronzos medalio laimėtoja.

Lietuvos pirmenybėse geriausius rezultatus pademonstravo šios sportininkės: Urtė Dumbinskaitė pelnė 1-ą vietą Solo La Jauniai 2 D klasėje; Olivija Ūsaitė iškovojo 3-ią vietą jaunučiai 1 E3 klasėje; Enrika Kanaporiūtė Solo La Jaunimo D klasėje tapo 3-ios vietos laimėtoja; Saulei Linevaitei atiteko 4-a vieta Solo La Jaunučiai 2 D klasėje; Luknė Kavaliauskaitė taip pat laimėjo 4-ą vietą Jaunučių 2 E3 klasėje; Austėja Sokolovaitė irgi pelnė 4-ą vietą Jaunučių 2 E2 klasėje; Karolina Kažukauskaitė į Kėdainius parsivežė 5-ą vietą Solo La Jauniai 1 D klasėje.

Didelė konkurencija

Komandų varžybose ant parketo pasirodė 25 komandos, atstovavusios 15-kai šokių klubų.

Šiose varžybose Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ komanda Solo Latino jaunių amžiaus kategorijoje šventė absoliučią pergalę – teisėjus ir publiką sužavėjusi choreografine kompozicija „Wednesday“, laimėjo 1-ą vietą.

Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ šokėjus ruošė klubo vadovai bei treneriai Nina ir Ivanas Tokarevai bei Natalija Tokareva.